لوکس استرالیا سفر – 7 از بهترین جاذبه های سفر خود را در ملبورن استرالیا سفر

[ad_1]

لوکس استرالیا سفر کردم تا به یکی از بهترین راه برای دیدن یکی از جذاب ترین مقاصد سفر در جهان است. بزرگ این قاره است که تقسیم به 6 ایالت و 2 مناطق را پوشش می دهد مساحت برخی از 7,617,930 کیلومتر مربع یا 2,941,299 مایل مربع است. بزرگترین دولت به تنهایی غربی استرالیا حدود 5 برابر اندازه, تگزاس, ایالات متحده آمریکا!

ملبورن دومین شهر بزرگ استرالیا و یکی از محبوب ترین مقصد برای مسافران به این قاره است. پس چه هستند بهترین چیزهایی برای دیدن و انجام دهید ؟

لوکس استرالیا سفر ندارد به گران – شیوه زندگی در استرالیا می آید به عنوان یک داده می شود – آن را در راه زندگی در این بخش از جهان پس از اضافه کردن کمی لوکس به استرالیا سفر با برخی از پیشنهادات ما.

نگاهی به یک تور به جزیره فیلیپ به استرالیا موتور سیکلت جایزه بزرگ آسان 90 دقیقه رانندگی از ملبورن خود را و شما کشف جهان از تضاد.

صورتحساب به عنوان ویکتوریا حیات وحش جزیره شما خواهد شد شگفت زده برای پیدا کردن جایزه بزرگ مدار nestles به جهان معروف رژه پنگوئن کوآلا حفاظت مرکز چرچیل جزیره میراث مزرعه و Nobbies مرکز دریایی از جاذبه های که در آن شما می توانید کشف اسرار از دریاهای جنوب با صفحه نمایش تعاملی اجازه می دهد تا شما را به درآمیزند با مهر کوسه ها و دلفین ها که فراوانند در این آب.

من می گویند که آن را یک جهان از تضاد بنابراین فراموش نکنید که این فیللیپ آیسلند کارخانه شکلات در برنامه سفر خود را که در آن شما می توانید خرید لذیذ دست ساخته شده از شکلات ساخته شده در این جزیره است.

نگاهی به دیدنی طلوع آفتاب سوار بالون بیش از Yarra دره یکی از ویکتوریا زیبا سازی مناطق. خانه به 90 تاکستان, احاطه شده توسط کوه های شما پرواز حدود یک ساعت بیش از اوایل صبح تاکستان قبل از پایان دادن به تجربه خود را با یک مجلل صبحانه شامپاین.

کافه فرهنگ فراوانی در سنت کیلدا و شما می خواهید به فهرست این مد بیسید حومه ملبورن با آن طیف متنوعی از مغازه ها و سالن های. فراموش نکنید لونا پارک پارک تفریحی ساخته شده در سال 1912 کامل با آن coaster غلتکی چوبی و تاریخی دیگر ،

برای طرفداران ورزش در میان شما وجود دارد بسیار محبوب دوستداران ورزش تور. صورتحساب به عنوان شهر گشت و گذار با یک تفاوت شما را بررسی تاریخچه و هیجان ورزشی ملبورن. هر کدام از ورزش های خاص خود را مورد علاقه خود را و تنیس و کریکت و راگبی یا فوتبال خودتان را نشسته در مربیان’ جعبه تصور پرونده های مهم که در رسانه ها در رسانه ها امکانات و یا بو کردن روغن مالش در رختکن!

برای شام با یک تفاوت استعماری تراموا ماشین شام کامل است! سال 1920 شکوه اما با امکانات مدرن و روز به طوری که حتی یک شیشه کریستال quivers در خود دنج دوره استعمار ماشین ناهار خوری. یکی از راه های شیشه ای تضمین حفظ حریم خصوصی در حالی که سنتی نقره ای و سفید کتانی همین جداول. این یکی سوار قطار شما را فراموش نخواهد کرد که در عجله و رزرو است که باید با رستوران فروش از هفته پیش.

هاپ در شهر دایره سوار تراموا به صورت رایگان مرکزی ملبورن تور. غرق در جذابیت قدیمی جهان, این سال 1920 قهوه ای و طلا liveried تراموا ماشین هستند یک راه جذاب برای کشف مرکز شهر مناظر. هادی در هیئت مدیره فراهم می کند دانش با ارزش در مورد جاذبه های توریستی شما ممکن است مایل به دیدن.

دیدنی Rhododendrons شما خوش آمد می گوید شما به عنوان سر به Dandenongs برای بهار گل. کمتر از یک ساعت رانندگی از ملبورن نهفته است این غنی دامنه کوه منطقه ای است که رشد می کند و همه شیوه ای از چیزهای خوب برای خوردن نوشیدنی و قدردانی از قبیل صفحه نمایش از بهار لامپ, Devonshire کرم چای و تنومند بیلی قطار بخار که meanders را به آرامی راه خود را از طریق چشم انداز زیبا.

من فکر می کنم شما توافق می کنید که لوکس استرالیا سفر است آنچه شما را از آن. لوکس است که در حال انجام است!

من از شما دعوت به استفاده از این ایده ها را بیشتر از خود لوکس استرالیا سفر و ملبورن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *