مراسم اهدای جایزه ایده لباس

[ad_1]

آن است که نه تنها بازیگران و نوازندگان که برای حضور در مراسم جوایز. نمایشگاه به اندازه کافی آنها را وادار به حضور در این سال ترین صحبت در مورد حوادث در صنعت سرگرمی است اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مراسم با حضور امثال شما و من و دیگر غیر مشهور است.

آن است که آیا یک مراسم جایزه خود را از کارکنان شرکت از سال یا یک صنعت مراسم اهدای جوایز که در آن کسب و کار شما است تا برای جایزه, بسیاری از ما را به حضور حداقل یک شب جایزه ها در زندگی ما است.

اگر چه نه کاملا به عنوان پر زرق و برق به عنوان اسکار بزرگتر بخشی از جوایز مراسم پر زرق و برق موارد که مردم در حال انتظار برای رسیدن در لباس رسمی. آنها اغلب در هتل برگزار شد کنفرانس سوئیت, مکانهای تاریخی و یا رستوران. این به این معنی آنها هرگز ارزان برای حضور در.

از جمله در قیمت بلیط در اکثر مراسم شما یک وعده غذایی یک مقدار مجموعه ای از نوشیدنی ها و سرگرمی هایی مانند موسیقی زنده و اواخر شب دیسکو.

پس چه یک لباس برای یک مناسبت خاص?

زنان با لباس رسمی ایده های

زنان باید به دنبال الهام از آنچه که خال خال شده روی فرش قرمز اما با تمام معنی باید احساس موظف به دنبال کت و شلوار. مشاهیر طراح لباس و پرتاب آنها را به صورت رایگان از آنجا که وجود دارد بهتر است تبلیغات از یک ستاره papped در شب خود را در یکی از سال بزرگترین حوادث. اما برای کسانی از ما با درآمد پایین, طراح لباس هستند و اغلب خارج از دسترس است.

Mid-end طراح لباس را می توان خرید در تخفیف خرده فروشان در خیابان بالا و آنلاین اما آنها را نمی توان وابسته به راست اندازه. بهترین شرط بندی شما است به بزحمت راه رفتن در اطراف مغازه ها برای چند روز.

برخی از قابل توجه ترین مراسم جایزه لباس در طول سال های برجسته, دمدمی, عناصر طراحی مانند پر و نیمه قیمتی جواهرات. دنبال لباس بدون آستین با یک تاب, کرست, به تقلید از نگاه. متناوبا, دامن, لباس می تواند آراسته با لوازم جانبی.

رنگ مورد علاقه در حال reds, blues و کلاسیک سیاه و سفید است. سفید نیز بسیار بزرگ است اما نه عملی ترین انتخاب اگر این رویداد شامل مواد غذایی و نوشیدنی است.

اگر شما را انتخاب کنید یک لباس با بسیاری از bling تیم آن را با کفش های ساده. چرم, پاشنه, انتخاب محبوب هستند. اگر شما تصمیم گرفتند برای یک لباس ساده جاز آن را با sparkly و یا کفش گلوریس.

مردانه لباس رسمی, ایده

بسیاری از زنان یک مرد در یک دست کت و شلوار و شام مناسب یک لا جیمز باند اغلب ترجیح داده ، جوایز مراسم یک دلیل بزرگ برای سرمایه گذاری در یک کلاسیک بی انتها. Tuxedos و کت نیز علاقه مندی ها.

مشاهیر تمایل به آزمایش با شلوار و ژاکت اشکال و پارچه. مد روز و سبک معاصر است که رها کردن فاق شلوار رسمی که جوان است و سرد.

مدرن مردانه کاپشن آمده در طیف وسیعی از پارچه. نگاه کردن به آنهایی که با کمی درخشش و یا متضاد lapels برای یک راه آسان برای به روز رسانی نگاه کلاسیک.

اگر شما پرماجرا را انتخاب کنید شلوار و کت در رنگ های مختلف مانند سیاه و سفید و قرمز تیره.

رفتن همه را با انتخاب یک ژاکت با یک جبهه جیب قفسه سینه است که شما می توانید زینت با یک خورده دستمال در پر جنب و جوش تن به روشن تا تیره خود را لباس.

جایگزین خود را برای بستن یک پاپیون است که نگاه بسیار چشمگیر در رسمی ترین تنظیمات.

کفش باید همیشه ، ثبت اختراع یک نگاه رسمی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.