منشور قایق بادبانی در تقسیم بادبان کرواسی بهترین مقصد

[ad_1]

تقسیم بزرگترین شهر در ساحل دریای آدریاتیک. آن را پر از مناظر چشمگیر برای دیدن درخشان رستوران را امتحان کنید و تفرجگاه برای شروع یک کرواتی قایق بادبانی منشور. متعدد وجود دارد coves های و سواحل برای شما به لنگر و استراحت در. کرواسی در حدود 3,600 مایل از خط ساحلی که Dalmatian ساحل آن جزیره خیره کننده و شیب دار صخره های سنگ آهک است که محبوب ترین کشش. تقسیم درست در مرکز آن و به شما ارائه می دهد بزرگ زیرساخت های برای مسافرت با قایق تفریحی به عنوان به خوبی به عنوان یک تجربه فراموش نشدنی با توجه به منحصر به فرد خود زیبایی است. قایقرانی منشور قایق بادبانی تقسیم است که یکی از یک نوع, بنابراین اجازه دهید ما به شما بگویم کمی در مورد آن.

شما در حال برنامه ریزی یک قایق اجاره از تقسیم – چگونه شما وجود دارد ؟

تقسیم شده است که به راحتی قابل دسترسی است. فرودگاه بین المللی نهفته در 24 کیلومتری شمال غربی از شهرستان. این دومین در کرواسی پس از زاگرب و دستگیره میلیون مسافر در هر سال است. در طول تابستان وجود دارد مقدار زیادی از پروازهای چارتر فصلی را بیشتر از همه بزرگتر مقصد اروپا پس از رفتن بر روی یک قایق بادبانی تعطیلات در تقسیم واقعا آسان است.

باید به شما ترجیح می دهند سفر با ماشین شما می توانید تکیه بر روی یک شبکه به خوبی توسعه یافته از جاده ها در کرواسی و دریای آدریاتیک بزرگراه شما را مستقیم به تقسیم.

تقسیم نیز مرتبط با کشتی با ایتالیا و بسیاری از اتصالات کشتی از تقسیم به تابستان استراحتگاه و بنادر دالماسی ساحل خط.

که اسکله در تقسیم هستند بهترین راه حل مناسب برای قایق بادبانی منشور bareboat?

تقسیم ACI مارینا جنوب غربی مرکز تاریخی دارای 364 اسکله برای قایق ها تا 80 متر. این است که به خوبی محافظت شده توسط یک موج شکن و ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات و امکانات تعمیر.

مارینا Lav تقسیم با adjoined رفت و آمد مکرر لوکس Le Meridien Lav, است, واقع در 8 کیلومتری جنوب شرقی از مرکز شهر و 74 moorings برای قایق های تا 40 متر. وجود دارد, رستوران ها, میله, a spa and wellness centre, در و, در بیرون, استخر, کازینو و کاباره, سواحل, مهد کودک, یک سرویس رختشویی و بسیاری از امکانات که بازدید کنندگان از مارینا می توانید استفاده کنید.

مارینا Kastela, 7 کیلومتر از فرودگاه می تواند میزبان 400 قایق بادبانی تا 100 متر و ویژگی های تمام نیازهای اولیه مانند آب و برق به عنوان به خوبی به عنوان برخی از خدمات دریایی.

چه تقسیم کرده است را ارائه کردم برای après قایقرانی?

در منشور تعطیلات در تقسیم شما می توانید ترکیب قایقرانی با کاوش در این شهر و آشنایی با فرهنگ محلی است. در زیر چند پیشنهاد به آنچه برای انجام وجود دارد:

گشت و گذار در تقسیم بزرگ است. باید ببینید که Diocletians کاخ و آرامگاه قدمت آن به قرن 4 ، این یکی از بهترین حفظ روم قصر. بازدید از Grgur Ninski مجسمه یا کلیسای جامع و برج ناقوس سنت Domnius – شما می توانید راه رفتن از برج و دیدن تقسیم از بالا. کل شهر با آن پیچ و خم از خیابان است زیبا و زیبا. قدم زدن در امتداد ریوا, است که در آب تفرجگاه. اتمام موزه باستان شناسی مباهات بسیاری از خرابه های رومی و آثار باستانی.

برای آرامش خودت در ساحل شهر از Bacvice مثلا.

وجود دارد خرید بزرگ در huzzle و buzzle از پر جنب و جوش شهر – شما روبرو می شوند بسیاری از زیبا و همچنین بسیار بد بو بوتیک ها و گالری عکس.

برای شراب و پنیر مزه مثلا در کتابخانه موسیقی جاز نوار مارکوس Marulus. نمونه تولید محلی از کرواسی و بوسنی در قرن 15 فضای احاطه شده توسط حدود 1000 کتاب. نوار واقع شده است و در مقابل شهر موزه در شهر قدیمی.

سعی کنید غذاهای دالماسی که حاوی مقدار زیادی از غذاهای دریایی, اما همچنین بسیار دلچسب غذاهای مانند بو بره.

برای طعم و مزه از شب زنده داری سعی همینگوی نوار در مرکز و یا پیوستن به یک میخانه خزیدن اگر شما می خواهید برای دیدار با مردم دیگر.

تماشای دلفین ها و یا لاک پشت های دریایی. انجام ورزش های آبی مانند غواصی, غواصی, ماهیگیری, آب, اسکی, wakeboarding, قایقرانی و بسیاری دیگر. و یا استخدام یک دوچرخه و چرخه در اطراف این منطقه است. در تقسیم شما باید مقدار زیادی برای انجام و کشف پس پیش بروید و جذب زیبایی شگفت انگیز این Dalmatian شهرستان.

آنهایی که بهترین روز منشور فرار از تقسیم ؟

هنگامی که شما انجام قایقرانی و یا موتور قایق بادبانی استخدام در تقسیم های متعدد وجود دارد بسیار جذاب مقصد شما می توانید در عرض یک روز گشت. در اینجا چند نمونه:

دوست داشتنی تروگیر است که تنها حدود 8 نانومتر دور و شما می توانید به راحتی بادبان به Ciovo جزیره فقط در سواحل از ترگیر. رفتن به Drvenik یا Solta با رفت و آمد مکرر ساحل شهر Maslinica. هر دو جزایر تنها در حدود 10 نانومتر از تقسیم است.

سر به برک با Zlatni Rat ساحل که ویژگی های بسیاری از کارت پستال و لذت بردن از زرق و برق دار Lucica خلیج با شگفت انگیز خود را در آب های فیروزه ای. بازدید از روستاهای بولو و میلنا. خرید برخی از محلی روغن زیتون و پنیر گوسفند و یا سعی کنید بره که محلی است گرايش ظرف.

لنگر و شنا در breathtakingly زیبا Stivina خلیج در برابر Island, ca. 27 نانومتر از تقسیم است. رفتن به Ravnik یک مینی جزیره درست در جنوب ویس. به خوبی به ارزش بازدید دارد و به اصطلاح غار سبز آن بسیار بزرگ است و شما می توانید وارد کنید ، پس از آن است که نزدیک توسط همسایه جزیره Bisevo با غار آبی شگفت انگیز است که شما نیاز به بلیط را وارد کنید. لوله تنفس در مرداب آبی از Budikovac جزیره نیز فقط در جنوب ویس. جزیره مسکونی توسط تنها یک نفر در تمام طول سال.

کروز به پر جنب و جوش خوار شهر با آن ونیزی کاخ ها و خیابان های جذاب و مربع. بازدید خوار قلعه. سر را به Paklinski الجزایر کردن south-west coast Hvar. آن نهفته است در مقابل در ورودی Hvar هاربر. نام مشتق شده از رزین کاج استفاده می شود که برداشت وجود دارد و شاغل به کت قایق. این یک 10 متر زنجیره ای طولانی از جزایر بسیار فاصله دار خط ساحلی ارائه coves های متعدد برای مهار غواصی و ماهیگیری, مثلا, زیبا Palmizana بای.

Korcula حدود 32 نانومتر از تقسیم و آن زرق و برق دار, پیر شهر با مغازه های سوغات و گالری خواستار است.

پس از آن وجود دارد Lastovo مجمع الجزایر پارک طبیعت جنوب Korcula کاملا فوقالعاده خالص و دست نخورده طبیعت است.

آخرین حداقل نه والا Mljet پارک ملی تقریبا. 60 نانومتر از تقسیم کرده است به همان اندازه طبیعت دست نخورده را برای شما به تحسین.

اینها فقط چند پیشنهاد است. وجود دارد خیلی بیشتر به کشف و مقصد برای قایق بادبانی منشور تقسیم هستند محض بی پایان و غیر قابل انکار همه زیبا است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.