مواد غذایی نشان می دهد طرح درس

[ad_1]

همانطور که ملت ما در حال تجربه یک عمده چربی حمله میلیون ها نفر از بینندگان هستند گوش به تلویزیون را نشان می دهد تمرکز بر روی مواد غذایی است. وجود دارد ممکن است در خفا انجام دادن برخی از طنز در این پدیده است. فکر می کنم در مورد آن. وجود دارد در واقع یک نمایش به نام “مرد در مقابل غذا” در جایی نسبتا تپل فردی به دنبال خوردن همه که او می تواند در انواع سایت ها در سراسر کشور. این نشان می دهد نقش حتی به عنوان مراکز کنترل بیماری مسائل شیپور در مورد اپیدمی چاقی و فیلم مانند چنگال بیش از چاقو در حال حاضر شواهد علمی است که رژیم غذایی ما در حال کشتن ما. افسوس که مایکل پولان (این معضل جانور همه چیز خوار) در تمام احتمال, طرفداران کمتری نسبت به آدم Richman میزبان از “مرد در مقابل مواد غذایی است.” نه خیلی زیاد است و به لحاظ سیاسی صحیح در مورد مواد غذایی را نشان می دهد.

معلمان می توانند تبدیل مواد غذایی شوق به موثر طرح درس با تکالیف است که دانش آموزان نمی خواهد شی را انجام می دهند. دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چیزی تمرین مهارت های نوشتن و احتمالا توسعه برخی از منافع از نظر حرفه ای در حالی که آنها در حال سرگرم نشان می دهد مانند “آهن آشپز” “خرد شده” “هیچ رزرو” “رستوران غیر ممکن است” یا “Diners, Drive-Ins and Dives.”

من سعی کردم چنین واگذاری در هر دو دانشجوی سال اول ارشد کلاس سال گذشته است. بچه ها نظرات در مورد نشان می دهد که بهترین شرکت هستند; وفاداری خود را عمیقا تثبیت شده و آنها هیچ مشکلی زیر خطوط داستان و خصوصیات مختلف شخصیت است. آنها هشدار به ماهیت رقابت و رشد ماهر در پیش بینی که قاضی را درک خاص آشپز و کدام یک از وعده های غذایی آماده را کسب ستایش است. آنها یاد بگیرند که در مورد ادویه جات ترشی جات و گیاهان و نحوه انتخاب یک عنصر خاص برای یک دستور خاص و یا به جای یکی برای دیگری که به مناسبت تماس برای برخی از خلاقیت است.

جوان مردم به تماشای این مواد غذایی را نشان می دهد به سرعت تبدیل شدن به مواد غذایی منتقدان خود حتی بدون این فرصت را به طعم و مزه های عجیب و غریب وعده های غذایی آماده شده است. آنها حتی هشدار به استعاری ارزش آنچه این نشان می دهد تماس بگیرید “ارائه شده است.” من تا به حال بچه ها بحث در مورد فقیر, دست خط در شرایط ضعیف ارائه و مصاحبه های شغلی از نظر ارائه خود به عنوان یک نامزد شایسته برای اشتغال است. Tracy. این به چه معناست ؟

به این معنی معلمان می توانند با استفاده از پخت و پز نشان می دهد به عنوان ابزار آموزش در ELA طرح درس. من ایجاد یک کاربرگ که من به توزیع دانش آموزان من درخواست آنها را برای شناسایی عناصر مشابه به کسانی که در ادبیات مانند جنگ عارضه و وضوح و بررسی نشان می دهد خود را برای قدم زدن, درام, تعلیق, درخواست تجدید نظر عاطفی و تم. اعتبار اضافی من گفت: زمانی که من برای اولین بار شروع به استفاده از کاربرگ. نسبتا به زودی تقریبا همه بچه ها به نوشتن مقالات انتقادات و حتی قالب بندی خود را نشان می دهد با سن خود را بر اساس تم. چند کودکان و نوجوانان ایجاد یک نمایش مبتنی بر گیاه خواری که در آن آنها پیشنهاد استفاده از حیوانات زنده به افزایش عنصر دلسوزی که بسیار مهم است به افرادی که حاضر به شرکت در کشتن حیوانات برای غذا. واگذاری دیگر برای اعتبار اضافی, اما جدی بخشی از تلاش برای دیدار با استانداردهای و تمرین مهارت های نوشتن.

بعضی از بچه ها در واقع آمادگی خود را نشان می دهد. یکی بود در ساخت فرای نان. دانش آموزان خواندن Sherman Alexie را رمان این کاملا درست است Diary of a Part-Time هندی و آنها تصمیم به تولید یک سرخ نان رقابت است. هر کس آن را دوست داشت حتی اگر برخی از نتایج بهتر استفاده می شود به عنوان Frisbees از مواد غذایی است. قضات خود را برگزار قطعات زیبایی و انتقادات نوشته شده توسط مخاطبان خود را همکار همکلاسی درخشان شد. با حق طرح درس آموزش و پرورش اغلب می تواند سرگرم کننده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *