میلگرد ساده چیست

میلگرد ساده (A1) با استرس فعلی 240 کیلوگرم قیمت میلگرد بر منبع سانتی متر مربع و استرس پارگی 360 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و تغییر شکل پلاستیک نسبی (در زمان پارگی) 25٪ به عنوان میلگرد نرم یا خام شناخته می شود و بیشتر صاف و بدون آج. است. این میلگرد برای جعل ، تغییر شکل (تنش کار) و انجام عملیات چرخش و جوش بر روی آن مناسب است. . عموماً به عنوان میلگرد انعطاف پذیر شناخته می شود. تولید میلگرد ساده: قیمت میلگرد در مرحله تولید میلگرد که معمولاً از سطل یا ضایعات ورق های پوسته پوسته و کناره های ورق ها تولید می شود ، ورق ها با اندازه گیری قطر میلگرد به صورت مقطع مکعب مستطیل با طول محاسبه می شود. حدود یک سوم طول میلگرد. قطعات نهایی برش داده شده و در کوره ای با روغن سوخت و روغن سوختی با دمای 1100 درجه سانتیگراد قرار می گیرند و بعد از اینکه ورق ها قیمت میلگرد کاملاً و به طور یکنواخت سرخ شدند ، در غلطک های مختلف قرار می گیرند و نورد می شوند و در این مرحله صلیب. به تدریج مستطیل به دایره تبدیل می شود و به طول 6 متر بسته بندی می شود. میلگرد به سه گروه تقسیم می شود: فولاد نوع A-1 نوع فولادی نوع A-2 نوع A-3

فولاد A-1 از نوع صاف و استحکام عملکرد و استحکام کششی قیمت میلگرد آن (تنش پارگی) به ترتیب 2400 و 3600 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

فولاد A-2 با استحکام عملکرد 3400 و استحکام کششی 5000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع است.

فولاد A-3 همچنین نوعی نوار با استحکام عملکرد 4000 و استحکام کششی 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

مراحل تولید میلگرد ساده با دستگاه اتوماتیک

برای تولید این میلگرد ابتدا شمش ها با استفاده از جک های هیدرولیک در ردیف های خاص در اجاق های با دمای 1100 درجه سانتیگراد قرار می گیرند و هنگامی که شمش ها در کوره قرار می گیرند ، آنها را برای نورد توسط جریان های گرداب در دماهای بالا آماده می کنند. پس از رسیدن به دمای مورد نظر ، شمشها قیمت میلگرد برای نورد به خط تولید ارسال می شوند ، سپس شمشهای پخته شده روی رول ها قرار می گیرند و به مرحله بعدی هدایت می شوند.

مرحله قایق رانی قطر شمش ها را در سه مرحله کاهش می دهد و طول آنها را افزایش می دهد. و بعد از مرحله قایق رانی ، آنها به مرحله برشی می روند تا میلگردهای تولید شده در طول مشخص قیمت میلگرد را برش دهند. میلگردهای تولید شده زیر گیوتین براساس استاندارد ISIRI ایران ، برش خورده در صنعت فولاد آذر گستر سدید ، قیمت میلگرد به طول 6 متر برش خورده است. و در آخرین مرحله ، آنها در بسته های بسته بندی شده بسته بندی می شوند.
استانداردهای میلگرد ساده
این نوع میلگرد مطابق با استانداردها و میلگرد خام ساده طبق استانداردهای جدید ، میلگرد A1 نامیده می شود.
میلگرد ساده در صنعت فولاد آذر گستر از قطر 10 تا 32 میلی متر تولید می شود.

نحوه تولید میلگرد صعود ساده

میلگردهای ساده کوهنوردی معمولاً از صفحات یا ورق های زباله در پوسته و کنار ورق ها ساخته می شوند. برای تولید میلگرد ابتدا ورق ها با برش قطر میلگرد به بخش های مکعب مستطیل با طول حدود قیمت میلگرد یک سوم طول میلگرد نهایی محاسبه می شوند و در کوره ای با روغن سوخت و روغن سوخت در دمای 1100 درجه قرار می گیرند. C ، و پس از آن ورقها یکنواخت شده ، آنها در غلطک های مختلف قرار داده شده و نورد شده اند ، قیمت میلگرد در این مرحله مقطع مستطیل میلگرد به دایره تبدیل شده و به طول 6 متر بسته بندی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *