نرم افزار تلفن همراه ضرورت تجارت الکترونیک کسب و کار

[ad_1]

چرا ما نیاز به برنامه های کاربردی تلفن همراه برای تجارت الکترونیک? اینها برخی از رایج ترین سوالات که می تواند پاسخ داده شده توسط مصرف کنندگان هوشمند و نرم افزار تلفن همراه شرکت توسعه است. آندروید و ویندوز و iOS پلت فرم توسعه باید برداشته بیش از 100 میلیارد دلار در سراسر جهان است. فن آوری تلفن همراه تبدیل شده است و نیاز به ساعت.

صرف نظر از توزیع دیجیتال خدمات اپراتور I. e Google Play و یا اپل از فروشگاه ما می توانید کتاب یک تاکسی را پرداخت, پست, یک بررسی در یک رستوران جستجوی رستوران جدید در نزدیکی جستجو در مکان های مهم, کتاب, فیلم, بلیط, فروشگاه 24/7, محاسبه, ارز, محاسبه شاخص توده بدن ما تغییر تصاویر پس زمینه موبایل و خیلی بیشتر. کسب و کار باید اذعان کرد این واقعیت است که بیش از 3 میلیارد مشتریان با استفاده از گوشی های هوشمند که باید برنامه های با کیفیت. E-commerce غول مانند FlipKart, Snapdeal, آمازون, Paytm, myntra نیست ساخته شده سفارشی برنامه های کاربردی تلفن همراه برای مشتریان خود به طوری که آنها می توانید فهرست خود را از طریق منحصر به فرد محصولات مشاهده و اضافه کردن به سبد خرید پرداخت ایمن و دریافت اطلاعیه های فشار در محصول جدید ورود و تخفیف. ظهور این برنامه کمک کرده است تا صاحبان کسب و کار ساخت یک مشتری وفادار پایگاه داده و آنها را به ارائه بهترین محصولات و خدمات با تجزیه و تحلیل خود را از عملکرد نرم افزار در نتیجه انجام ماموریت های خود را از بازاریابی و فروش. وجود دارد بسیاری از مزایای در حال توسعه یک برنامه تلفن همراه برای تجارت الکترونیک که این اصلی است:

1. قابلیت ها و سرعت: بر خلاف یک صفحه وب و برنامه های کاربردی موبایل می تواند در یک لحظه بسته به پهنای باند و یا داده های تلفن همراه با سرعت. وجود دارد 100% شانس گرفتن یک طراحی بهبود یافته و تعامل ویژگی های داخل برنامه پس از دانلود اولیه, ایچ-دی, تصاویری از انیمیشن ها می توان بخشی از آن را. برای مثال محصولات را می توان در بزرگنمایی و مشاهده در یک زمان هنگامی که یک کاربر در مسافرت و یا حضور در یک جلسه و می تواند به سرعت نشان می دهد محصول به مشتری است. برای تجارت الکترونیک, فروشگاه نمایش محصولات در شبکه نمایش اضافه شده است به علاوه. پس از دانلود بسیاری از قابلیت های آثار نسبتا سریعتر در این برنامه از یک وب سایت.

2. ویژگی های ساخته شده در: برنامه های کاربردی موبایل می توانید همگام سازی با تلفن های هوشمند خود را به امکانات داخلی مانند دوربین محل/ GPS میکروفون و غیره. شما هم اکنون می توانید اجازه دهید مشتریان خود را به نوبه خود به فروشندگان با اجازه دادن به آنها استفاده از تلفن خود را به گرفتن عکس از محصولات جدید و ارسال آنها را بر روی برنامه خود را پس از تصویب خود را. محل / خدمات GPS بهترین کار در محاسبه خود را در مکان فعلی کاربر و اجازه دادن به شما پیشنهاد مربوط به محصولات و خدمات در نزدیکی محل سکونت خود را.

3. اطلاعیه های فشار: این اطلاعیه یادآوری مشتریان خود را از جریان فروش و یا جشن ثروت باد اورده تخفیف ویژه و غیره. اما مراقب باشید به استفاده بیش از حد آنها را به عنوان آنها تحریک خشم با توجه به تکرار. متناوبا, شما می توانید گزینه ای را برای آنها در برنامه آنها را به دریافت اطلاعیه هر مدت آنها راه اندازی – هشدار مدیریت.

4. مدیریت نام تجاری از طریق یک نرم افزار تلفن همراه و صاحبان کسب و کار می تواند به جذب مشتریان را تکرار بر خلاف وب سایت ها. دلیل این است که زمان بارگذاری کمتر است و محصول مشاهده و تعامل عمیق تر از یک وب سایت تلفن همراه. بزرگترین مزیت خرید از طریق نرم افزار است که توانایی برای صرفه جویی در زمان و سرخوردگی از انتخاب یک محصول پس از رومینگ در 4-5 مغازه های جسمی. بهتر از زیادی است که ذهن به آنها را در کاربر پسند برنامه های کاربردی.

هدف واقعی از ساخت نرم افزار های موبایل است که برای ساده کردن زندگی کاربران مهم نیست که صنعت آن را برای ساخته شده است. اگر شما تعجب که در آن برای شروع در توسعه نرم افزار تلفن همراه, تماس, توسعه وب و نرم افزار تلفن همراه توسعه کارشناسان امروز!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.