همه شما نیاز به دانستن در هنگام سفر به و از فرودگاه بین المللی بیرمنگام

[ad_1]

بیرمنگام در فرودگاه بین المللی ششم شلوغ ترین فرودگاه در انگلستان و دستگیره بیش از 10 میلیون مسافر در هر سال است. آن منتشر شده است و فقط یک طرح جامع برای توسعه آن تا سال 2030 با اولین پروژه بزرگ به عنوان یک فرمت به اصلی باند است که باید تکمیل شود در زمان بازی های المپیک 2012 لندن. شما می توانید پرواز به بسیاری از شهرهای اروپایی از بیرمنگام بین المللی در هر دو برنامه ریزی شده و پرواز چارتر و فرودگاه نیز عمل پروازهای لینک شما را به برخی از عمده حمل و نقل مراکز از جمله منچستر و هیترو در انگلستان و پاریس و مادرید و زوریخ برای پرواز به آمریکای شمالی است.

فرودگاه واقع شده است فقط در 10 کیلومتری شرق بیرمنگام در سلیهولل حدود پنج دقیقه از اتصال 6 از M42. آن است که به راحتی قابل دسترس توسط خودرو با بزرگراه شبکه نزدیک و لینک مستقیم به M6, M5, M40, M1 و جدید M6 تلفات جاده. فرودگاه بیرمنگام بزرگ نیز حمل و نقل عمومی و ارتباطات لینک کلیک کنید برای ایستگاه های راه آهن مربیان و اتوبوس.

اگر شما می خواهید به استخدام یک ماشین وجود دارد شش اصلی ماشین, استخدام شرکت فرودگاه های پیچیده که میز در هزاره پیوند گردشگاه که متصل به هر دو پایانه است. اگر شما ترجیح می دهند سفر با تاکسی پس از آن وجود دارد مقدار زیادی از کابین های سیاه و سفید در رسمی رتبه تاکسی است که بلافاصله در خارج از پایانه های مسافری. سیاه کابین حمل تا 5 نفر با توشه و تنها شرکت در فرودگاه مجاز به کار بدون پیشبرد رزرو. سفر به بیرمنگام در مرکز شهر هزینه خواهد شد شما در مورد 16GBP.

اگر شما ترجیح می دهند به خصوصی انتقال از فرودگاه برای مهمانان و مشتریان و یا برای خودتان و یا نیاز به یک ملاقات و خوش آمد می گوید و خدمات پس از آن تعدادی از انتقال خصوصی و شرکت های کرایه تاکسی را انتخاب کنید از در فرودگاه و یا در آن فوری حومه,

آن را به شما حدود 45 دقیقه از فرود به ورود منطقه که در آن شما را پیدا خواهد کرد یک مشاجره فروشگاه اگر شما نیاز به هر گونه مواد غذایی و ملزومات. یک دستگاه خودپرداز دستگاه خودپرداز در دسترس است و اداره د تغییر همیشه باز است در طول زمان پرواز. اگر شما در حال خروج از فرودگاه بیرمنگام وجود چک در مناطق (با مجموع 86 میز) در ترمینال 1 و ترمینال 2 بنابراین مطمئن شوید که شما می دانید که یکی از پرواز خود را برگ از. برای هر دو ترمینال چک در میز در زمین اصلی محل اجتماع و خروج از سالن در طبقه اول. وجود دارد برخی از مغازه ها و رستوران ها و کافه ها و بارها در این منطقه اما اکثر آنها در خروج از سالن هنگامی که شما از طریق کنترل گذرنامه و امنیت. گالری نوار است یک جای خوب برای نشستن و صبر کنید تا آن را به عنوان نمایش عالی بر روی باند فرودگاه.

اتوبوس ترک از مقابل ترمینال 2 (اتوبوس و مربی پایانه) وجود دارد و یک اتوبوس بسیار عالی و مربی خدمات از فرودگاه به مناطق محلی با ملی اکسپرس عامل یک سرویس به دیگر نقاط کشور و فرودگاه های دیگر. اگر چه هیچ ایستگاه راه آهن واقع در فرودگاه بین المللی بیرمنگام, ایستگاه قطار تنها دو دقیقه سفر دور توسط یک شاتل رایگان (لینک هوایی) خدمات اجرا می شود که هر دو دقیقه. از اینجا وجود دارد اتصال به مرکز نمایشگاه ملی و جدید خیابان ایستگاه است که در مرکز بیرمنگام.

هستند چندین گزینه وجود دارد برای پارکینگ خودرو در فرودگاه بین المللی بیرمنگام با کوتاه ماندن, چند, طبقه, اقامت طولانی و VIP پارکینگ اتومبیل. شما می توانید کتاب کوتاه ماندن, ماشین, پارک, اما شما می توانید کتاب دیگران است. پارک ماشین اقامت طولانی است که دورترین دور اما این سرویس به طور منظم سرویس اتوبوس شاتل که افت خواهد کرد شما را و شما انتخاب کنید تا از ساختمان ترمینال. همچنین ارزش چک کردن پارکینگ فرودگاه به عنوان این اغلب می تواند بسیار ارزان تر از پارکینگ در مجتمع.

اگر شما را ترک کرده اند چیزی در هواپیما پس از تماس با این شرکت هواپیمایی و یا اموال از دست رفته, اما اگر توشه خود را از دست داده است و در حمل و نقل و سپس شما نیاز به تماس با زمین از دست زدن به عوامل قرارداد توسط خطوط هوایی خود را. چپ توشه امکانات نیز در دسترس هستند در فرودگاه بیرمنگام.

فرودگاه بیرمنگام اطلاعات را فراهم می کند امکانات بسیار عالی از جمله امکانات برای کودکان معلول امکانات دسترسی به اینترنت ارز/بانکی و امکانات دامپزشکی اگر شما در حال سفر با حیوان خانگی خود را. شما همچنین می توانید جزئیات بیشتر در مورد آب و هوای محلی با 5 و 10 روز پیش بینی برای فرودگاه بیرمنگام.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *