هوشمند چک لیست برای سفر با حیوان خانگی خود را

[ad_1]

شما و حیوان خانگی خود را در حال, جدا, حق?

اگر شما یکی از بسیاری از صاحبان حیوان خانگی است که می تواند خرس را سگ و گربه و یا نوع دیگری از حیوان خانگی شما بود خوشحالم که می دانم که این روند به دوستان خزدار خود را در طول تعطیلات در شکوفایی. بسیاری از در واقع در حال انتخاب عبارتند از: حیوانات خانگی در برنامه سفر.

اما مانند هر چیز خوب در نظر گرفتن حیوان خانگی خود را با شما در سفر می توانید به چپ چپ اگر شما برنامه ریزی نمی, چیز درست است.

بیمه مسافرت مردم در مورد برنامه ریزی است. همین دلیل است که ما قرار داده ایم با هم 6 نکته مهم است که کمک خواهد کرد که شما و حیوان خانگی خود را به لذت بردن از تعطیلات با هم به عنوان یک تیم بدون خطر از بدبختی.

بنابراین در اینجا ما با smart دستورالعمل هر گونه چاشنی مسافر با یک حیوان خانگی باید بررسی و پیگیری است.

شش چیز ضروری برای انجام قبل از سفر با حیوان خانگی

• برای یک سفر جاده ای: نگه داشتن سگ یا گربه خود را در یک حامل های ویژه طراحی شده برای سفر. اگر که کار نمی کند مطمئن شوید که حیوان خانگی خود را جنبش محدود به صندلی عقب. به این ترتیب او نمی تواند به شما زحمت در حالی که تمرکز خود را تنها باید در رانندگی پس از نشانه های جاده ای و با خیال راحت به مقصد خود را. به یاد داشته باشید برای گرفتن مکرر استراحت متوقف می شود که در آن شما و حیوان خانگی خود را می توانید کشش اندام, ورزش و کاهش خودتان. پیروی از قانون در مورد خودروهای: هرگز کودک و یا حیوان خانگی در داخل به تنهایی از آنجا که اتومبیل می تواند گرما را به سرعت برای تبدیل شدن به تله مرگ – یک وسیله نقلیه از تراژدی.

• در هنگام سفر با هواپیما را تمام سوالات در مورد قوانین مربوط به گرفتن حیوان خانگی خود را با شما. بهتر است به حیوان خانگی خود را در داخل کابین با شما در حالی که در هواپیما اما اگر که نه یک انتخاب انتخاب یک پرواز مستقیم است که خطرات کمتری نسبت به یک اتصال یکی. باید یک عکس از حیوان خانگی خود را به شما در تمام اوقات به طوری که شما باید ویژوال مدرک شناسایی.

• ترتیب برای همه لازم id کاغذ بازی. اگر شما می توانید حیوان خانگی خود را microchipped که یک راه عالی برای تایید شناسایی. اطمینان از برچسب بر روی حیوان خانگی خود اتحاد فعلی خود را و اطلاعات تماس از جمله شماره تلفن همراه خود را. و آن را یک ایده خوب برای حیوان خانگی واکسیناسیون و پرونده های پزشکی در اختیار شماست.

• فراموش نکنید که به جای همه از حیوان خانگی خود را در موارد لازم در داخل چمدان خود را. این باید شامل ترجیح, اسباب بازی, پد به خواب و تنقلات.

• صنعت مهمان نوازی تبدیل شده است بیشتر و بیشتر حیوان خانگی دوستانه, بنابراین برنامه ریزی برای اقامت در یک هتل است که استقبال شما و حیوان خانگی خود را. شما همچنین می توانید تعطیلات اموال صاحبخانه که خوشحال خواهد شد به اجاره به کسانی که با حیوانات خانگی و همچنین به عنوان صفحه اصلی-شرکت های که به جای حیوان خانگی خود را نیاز دارد. مطمئن باشید تا جلو در مورد آوردن حیوان خانگی خود را, همراه, هر چند, بنابراین شما نمی خواهد اجرا به هر برجستگی در هنگام ورود.

• بدون استفاده از در آوردن حیوان خانگی خود را در طول تعطیلات فقط نشستن در اتاق هتل. اطمینان حاصل شود همه خود را سرگرم کننده است که حیوان خانگی مناسب و انجام تحقیقات در مورد رستوران ها و نقاط تفریحی به طوری که حیوان خانگی شما اجازه دسترسی به.

• مشورت با حرفه ای با تجربه بیمه آژانس در مورد بهترین بیمه مسافرتی با توجه به شما و حیوان خانگی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.