چرا آفریقایی در سواحل و جزایر کلیدی جاذبه های توریستی برای تعطیلات تور و سافاری

[ad_1]

WATAMU

Watamu حدود 170 کیلومتر از فرودگاه مومباسا با انتقال زمان حدود 2 ساعت است. شما می توانید به مومباسا با استفاده از هر هواپیمایی بین المللی از طریق نایروبی ساحلی خود را برای تعطیلات. از نایروبی شما می توانید پرواز کنیا ایرویز فلامینگو خطوط هوایی Air کنیا یا عقاب حمل و نقل هوایی. شما همچنین می توانید قطار و یا سفر توسط جاده فاصله 500kms. Watamu پارک ملی است که بخشی از یک مجتمع دریایی و جزر و زیستگاه در کنیا و ساحل شمالی کشش از شهر مالیندی به گذشته ورود به Mida نهر. آن است که در مالیندی دریایی بانک ملی که همچنین محصور مالیندی پارک ملی دریایی. زیستگاه شامل intertidal سنگ شن و ماسه و گل و لای; حاشیه صخره و مرجان باغ; تخت چمن دریا; مرجان صخره های سیستم عامل و جزایر; سواحل شنی و Mida نهر, جنگل حرا. پارک تعیین شد به عنوان یک ذخیره گاه زیست کره در سال 1979.

مالیندی

از لحاظ تاریخی قدمت آن به قرن 9 با عرب اشغال از قرن 13 به بعد. از آن شده است غنی مرکز تجارت با شرق نزدیک و این تاثیر دیده می شود مشخص می شود که در آن معماری عربی. مالیندی به ارمغان می آورد چشم انداز یک شهر تاریخی است که از طریق تمدن های مختلف و هر یک از آنها در سمت چپ یک علامت در این شهر باستانی. با شروع از دوران اولیه چینی و عربستان معامله گران به پرتغالی ملوانان و بعد از آن به مهاجران اروپایی است. آن است که در حال حاضر محبوب در ساحل رفت و آمد مکرر. سال 1980 در بسیاری از سرمایه گذاری با بسیاری از ساختمان خود را در تابستان ویلا اینجا نتیجه اخیر نفوذ ایتالیایی در رستوران ها و مغازه ها. این سرمایه گذاران تبدیل شده اند مالیندی به مهم مقصد گردشگری. در عین حال هنوز هم وجود دارد مقدار گرما و مهمان نوازی مردم کنیا تجربه در مالیندی.

مالیندی نیز شناخته شده برای آن و پز تخصص خود را با رستوران ها و هتل ها و قهوه خانه ها و دیگر مکان غذا خوردن ارائه طیف گسترده ای از غذاهای.

مومباسا

مومباسا شهر کنیا دوم بزرگترین شهر و بندر اصلی. آن را دارای سابقه کشش نزدیک به 2000 سال که در طی آن این بود که استعمار پرتغالی اعراب و انگلیسی ها بود. شهر است که در واقع در یک جزیره کوچک و جهان وطنی و ترکیب آفریقایی, عربی, اسیایی, و فرهنگ اروپایی. شهر مومباسا جذاب است و ارزش جستجو برای پیچ و خم خود را از خیابان های باریک و معماری است. ساکنان اصلی مومباسا زندگی در شهر قدیمی است و توجه شایسته بازدید از محل-که دارای روابط تاریخی با زنگبار. به عنوان یک ماده در واقع و از لحاظ تاریخی شهر مومباسا و بسیاری دیگر از شهرهای ساحلی از جمله کیلیفی, مالیندی و لامو مستعمرات از سلطان زنگبار پس از آن و وجود دارد intermarriages و دیگر ارز های اجتماعی و فعالیت های اقتصادی.

KIWAYU جزیره بهشت

نشسته در شمال لامو این دوست داشتنی و روستایی جزیره بسیار دور از جمعیت دیوانه کننده. مشتریان است که فهیم مسافر که مانند نگاه روستایی از Kiwayu چند bandas بلکه مانند سازمان ملل متحد انسدادی لوکس آنها را به عنوان به خوبی. لذت بردن از نزدیکی از طبیعت در این استان شمال لامو الجزایر. این “Baobabs از Kitangani” جوجه اشیانه بین عظیم نا محدود baobabs تقریبا نامرئی از ساحل ایجاد یک رویا برای مسافر انتظار یک محیط مناسب و حفظ حریم خصوصی در کل.

ماجراهای جزیره لامو

برخی از 200 کیلومتری شمال مالیندی نهفته است یک پناهگاه از تمدن است. جزیره لامو منحصر به فرد قرون وسطی سواحیلی شهر با جاده ها و یا وسایل نقلیه. خیابان های آن طراحی شده اند به اندازه کافی گسترده اجازه می دهد تا تنها عبور از شتر و الاغ. در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید وجود دارد کنده کاری و برنج و طلا, عرب دریا سینه و تعداد زیادی از آثار جذاب نیست فراموش کردن یک بازدید جالب از موزه. این Maulindi جشنواره مذهبی هستند یک عینک که مسلمانان cerebrate تولد حضرت محمد. در طول cerebrations از Maulindi و ماه کامل جشنواره فقط رقص مجرد و آواز خواندن همراه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.