چرا حق رای دادن بزرگ رستوران تبدیل به داربست فلزی سبک ساخت و ساز ؟

[ad_1]

در طول سال من را برآورد و پروژه مدیریت تعدادی از حق رای دادن رستوران ساختمانی مشاغل. این نوع از ساخت و ساز دیده می شود یک تحول در راه این پروژه های در حال احداث است. امروز بسیاری از حق رای دادن و طراحان در حال تبدیل شدن به داربست فلزی فریم به عنوان ساخت و ساز روش انتخاب است.

در سال های گذشته این پروژه که طراحی و ساخته شده است به عنوان یک نوع از ساخت و ساز. اگر چه این مفاهیم بودند که استاندارد هر پروژه نگاه به عنوان یک ساخت و ساز جدید مفهوم است. در هر حال جزئیات جدید است که تغییر راه این پروژه نگاه و ساخته شده است.

برخی از ساختمان های ساخته شده از میخ چوب فریم و چوب trussed سقف. دیگران بودند ساخته شده از چوب-قاب’ سازه های فولادی با عمدتا چوب فریم پانل.

به عنوان مفاهیم طراحی شد بیشتر استاندارد شده نمای و parapets خم شدن خود را به panelized. در اینجا دوباره, مواد انتخاب چند سال پیش بود چوب فریم برای پیش ساخته پانل.

امروز جراحی تبدیل به مواد انتخابی برای panelizing. کدهای ساختمان شده اند یک تاثیر بزرگ در این تغییر است. البته هزینه داربست فلزی فریم ساخته شده است این نوع از panelization خوش طعم تر.

کدهای ساختمان در حال تبدیل شدن سخت تر در استفاده از مواد قابل اشتعال در ساختمان مجمع – از جمله رستوران ها. برخی از آنها حتی دیکته شده که تمام فریم مواد باید غیر قابل اشتعال است. وارد داربست فلزی فریم به جای این دستور.

هزینه ناودانی فلزی در مقابل چوب خاتم شد یک عامل بازدارنده چند سال پیش. که شکاف در سهام بسته شده است به طور قابل توجهی. و هنگامی که اکثر پیمانکاران آشنا شدن با استفاده از فلز خاتم آنها تمایلی به بازگشت به استفاده از چوب فریم.

چرا داربست فلزی فریم ؟

ناودانی فلزی ارائه یک آرایه وسیعی از مزایای بیش چوب فریم. اولین و مهمترین, برای ساختمان های تجاری است این واقعیت است که فلز به ناودانی ها غیر قابل احتراق است. ناودانی فلزی پیچ و تاب نیست کرک, پیچ و تاب, کوچک, یا پوسیدگی به عنوان چوب می. بیشتر-بیش از فلز نشون نمی ترویج رشد از قالب و نفوذ ناپذیر به موریانه و سایر حشرات و جوندگان.

چرا PANELIZED داربست فلزی فریم ؟

داشتن خود را در ساخت و ساز پروژه panelized – در کیفیت محیط کنترل شده – به صاحب صلح از ذهن دانستن است که فریم های تکمیل شده در برتر استادکار مانند شیوه ای. Panelized داربست فلزی سیستم سرعت روند ساخت و ساز نیز هست. حتی زیر پوشش را می توان نصب شده در داربست فلزی پانل های قبل از نصب. تمام دیوارها تحمل بار (و پارتیشن داخلی و دیوار و همچنین در صورت دلخواه) از پیش ساخته شده در پانل های آماده برای حمل و نقل و نصب سایت. فلزی خرپا پیش ساخته به عنوان به خوبی. این کار می تواند انجام شود در حالی که ساخت و ساز است که اتحاد مدنی کار در حال انجام است – جای پا, مبانی و غیره. فلز کار پس از آن می تواند به سرعت راه به جای به حداقل رساندن در محل نصب زمان.

سایر ویژگی ها و مزایای

جراحی 100% قابل بازیافت است. در واقع حدود 67% از جراحی فریم مواد از منابع بازیافت. داربست فلزی panelized ساخت و ساز را کاهش می دهد زمین های پر استفاده و هزینه به میزان 18 – 20% در مقایسه با زمانی که به چوب فریم. در بسیاری از موارد سازه های ساخته شده از فلز میخ فریم را کاهش هزینه های بیمه.

با بسیاری از مزایای آن را هیچ جای تعجب است که حق رای دادن رستوران بازار است تبدیل به panelized داربست فلزی فریم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *