چه نرم افزار و توسعه چرخه زندگی? معرفی SDLC

[ad_1]

نرم افزار برنامه نویسی و یا برنامه می تواند تا حدودی استرس زا در زمان به خصوص وقتی که می آید به برنامه نویسی بخش های مختلف یک پروژه بزرگ است. بنابراین داشتن یک سیستم در محل است که اجازه می دهد تا شما را به توسعه فرایند گام به گام و بدون احساس ضعف ضروری است برای تولید با کیفیت بالا قطعه از نرم افزار است.

این دقیقا همان چیزی است که SDLC است — یک سیستم از فعالیت های است که شامل چندین مرحله و یا مراحل و زمانی که به دنبال تضمین می کند که شما یک درک خوب از کار در دست در حالی که همچنین از بین بردن خطا به عنوان آنجا که ممکن است.

در این مقاله ما بود عمیق غواصی به این مرحله و چه در هر یک از آنها را شامل می شود.

کسب و کار تجزیه و تحلیل و یا کشف فاز

اول شما باید برای برنامه ریزی. وجود دارد هیچ چیز مانند بیش از حد برنامه ریزی و اگر شما هنوز حتی یک جزئیات جزئی در طول این مرحله شما می توانید به خودتان پیدا کنید نیاز به تجدید نظر در کل پروژه.

در مرحله تجزیه و تحلیل وجود دارد چند چیز است که شما نیاز به انجام است. شما باید شروع با طوفان مغزی و در آینده با برخی از ایده های به پایه پروژه خود را در. برای مثال اگر شما در حال توسعه یک جدید سیستم رزرو برای هتل شما می تواند در نظر گرفتن ارتباط رزرو هتل با رستوران رزرو – یکی از بسیاری از امکانات.

مطمئن شوید که ایده های که شما می آیند تا با حال با توجه مشتری خود را (و یا خود شما) مورد نیاز به طوری که شما چسبیده به وظیفه اصلی در حالی که خلاق بودن و در آینده با ایده های نوآورانه.

این نیز مهم است که شما نگه داشتن در ذهن در دسترس بازه زمانی هزینه ها و منابع را به طوری که شما را تا پایان در حال توسعه چیزی است که مشتری خود را در سیستم کامپیوتری نیست و قادر به دست زدن که آنها نمی تواند استطاعت و یا آن را مسخره مدت زمان طولانی به برنامه.

در این مرحله است برای شما برای دریافت یک ایده بهتر از آنچه که قطعه نهایی از نرم افزار باید شبیه به این خواهد شد که کار خود را بر اساس.

در این نقطه در SDLC شما باید تمام اطلاعاتی که شما نیاز به ایجاد یک مختصر شروع در توسعه نرم افزار و حتی آمده تا با یک نمونه اولیه – حداقل, شما باید قادر به ساخت بیشتر جزییات این پروژه بیش از شما تا به حال قبل از. آن را به ارزش گرفتن وقت برای انجام یک مختصر نمونه به طوری که شما و مشتریان شما می توانید ایده های خود را در عمل و جمع آوری برخی از بازخورد.

در حال حاضر پس از شرح توسعه پروژه به طور کامل به عنوان شما می توانید تقسیم آن را به وظایف کوچکتر. اگر شما در حال کار با یک تیم از توسعه دهندگان از این نیز زمان خوبی برای تقسیم وظایف بر این اساس به طوری که هر کس حق دارد آشنا با آنچه نقش آنها خواهد شد و شروع به آماده شدن.

طراحی

این مرحله نسبتا ساده است و در مقایسه با دیگر مراحل SDLC و به طور معمول شامل یک سیستم تحلیلگر و سرب توسعه دهنده. آنها بحث در مورد سیستم که نرم افزار در حال رفتن به نصب بر روی هر گونه محدودیت های که سیستم خواهد بود که مربوط به قابلیت های نرم افزار و آنها مطمئن شوید که پیشنهاد قطعه از نرم افزار نمی خواهد برخورد هر گونه مسائل عمده پس از آن اجرا شده است.

پس از تجزیه و تحلیل سیستم مرحله پیچیده تر نمونه ممکن است ایجاد شود به طوری که همه طرف های درگیر می تواند به دست آوردن درک بهتر از آنچه که محصول نهایی خواهد بود و دامنه هر گونه مشکلی که ممکن است بوجود می آیند.

قبل از حرکت بر روی مرحله بعدی است که برنامه نویسی توسعه دهنده سرب را تایید همه برنامه های که ایجاد شده و اطمینان حاصل شود که نیازهای مشتری در حال رفتن به راضی می شود قبل از اقدام و شروع اصلی توسعه است.

برنامه نویسی

وجود ندارد بسیاری به بحث در مورد این مرحله دیگر از آن زمان را برای شما برای رسیدن به محل کار! قرار دادن همه چیز را که شما برای برنامه ریزی به محل شروع خود را در برنامه نویسی و توسعه یک قطعه از نرم افزار که شما راضی است.

یک چیزی که ارزش نگه داشتن در ذهن است که حتی اگر شما جمع آوری تمام اطلاعاتی که شما نیاز به قبل از آن اگر شما مطمئن نیستید از هر یک از الزامات شغلی سپس تماس با مشتری خود را – هیچ شرم در پاک کردن هر گونه ابهامات و آنها نمی انتقاد شما برای انجام این کار است.

تست

تست کد برنامه مهم است. این است که به عنوان ساده به عنوان در حال اجرا این برنامه با استفاده از هر یک از ویژگی های یک بار و سپس تماس آن واریز شده – شما باید برای انجام تست های کامل در میان احزاب متعددی در حالی که با استفاده از چند روش آزمایش.

  • بدون overcomplicating چیز در زیر برخی از چیزهایی که در ذهن داشته باشیم در طول مرحله تست.

  • هنگامی که شما ارتباط برقرار کردن با این برنامه و یا وارد کردن داده ها (ورودی) هستند و شما در حال ارائه با خروجی که شما انتظار می رود ؟

  • می توانید هر یک از این برنامه ویژگی های به راحتی شناسایی و آیا عملکرد آنها را به عنوان آنها باید ؟

  • آیا برنامه های تحقق آن هدف اولیه?

  • آیا برنامه اجرای موثر و خوب استفاده از سیستم های کامپیوتری است ،

  • در هر حال پیشرفت است که می تواند شما را?

پس از بیش از حد تست برنامه های خود را به مطمئن شوید که هیچ چیز با آن اشتباه شما آماده برای پیاده سازی آن.

اگر شما پیدا کنید که مشکلی وجود دارد و یا که بهبود می تواند ساخته شده مطمئن شوید که برای رفع آنها قبل از اینکه شما ادامه خواهد داد. به یاد داشته باشید برای توجه داشته باشید از اشکالات که شما مواجه می شوند و همچنین به عنوان چگونه شما آن اشکالات ثابت – این بسیار مفید است در صورتی که شما تجربه هر گونه اشکالات مربوط در آینده است.

اجرای

در نهایت آن زمان برای اجرای این نرم افزار به محیط زیست که در آن در نظر گرفته شده است. این مرحله نهایی از SDLC و شامل راه اندازی نرم افزار در نظر گرفته شده از سیستم های کامپیوتری هر سیستم دیگر که در آن مورد نیاز خواهد بود و راه رفتن را از طریق مشتری خود را چگونه به استفاده از آن.

شما همچنین باید در نظر قرار دادن با هم یک پایه راهنمای کاربر بسته به پیچیدگی از برنامه های خود را به طوری که آنها یک درک کامل و آنها نمی نیاز به تماس با شما هر زمان که آنها یک سوال و یا پرس و جو. توزیع راهنماهای کاربر نیز آن را آسان تر برای توضیح این نرم افزار برای گروه زیادی از مردم است.

چه بعدی ؟

در حال حاضر که این نرم افزار ایجاد شده از ابتدا و نصب و راه اندازی آن را به عنوان, باید, شما می توانید پای خود قرار دهید و استراحت کنید.

در حالی که رسمی نیست و مرحله پس از اجرای نرم افزار است که شما برنامه ریزی شما باید آماده برای تعمیر و نگهداری. به طور کلی تعمیر و نگهداری اشاره به هر گونه تغییرات است که مشتری خود را می خواهد که باید ساخته شده به نرم افزار هر گونه به روز رسانی و یا رفع هر گونه اشکالات که بوجود می آیند.

برخی از پروژه های توسعه نرم افزار نیاز به تعمیر و نگهداری در حالی که دیگران نمی, بنابراین, آن در نظر گرفته شده است یک مرحله از SDLC.

به این نتیجه…

این ممکن است به نظر می رسد بیش از حد توسعه نرم افزار مدل اگر چه پس از SDLC نرم افزار توسعه دهندگان و مهندسین قادر به اطمینان حاصل شود که آنها را احمقانه (و در عین حال حیاتی) اشتباهات و در نتیجه ایجاد یک قطعه از نرم افزار است که بیش از انتظارات مشتری.

داشتن این نوع فرآیند در محل تضمین می کند که شما را در مسیر درست هستند و با توجه به این که شما به طور مداوم بیش از رفتن به یادداشت است که با شما گرفته شده در طول مرحله برنامه ریزی, شما بدون شک جلوگیری از هر گونه ابهامات از wreaking ویران و باعث به شما برای شروع از ابتدا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *