چه چیزی باعث تورنتو خوب مقصد برای تعطیلات خود را?

[ad_1]

اگر شما به دنبال برای پر جنب و جوش و هیجان انگیز مکان برای تعطیلات, Toronto, Ontario ممکن است فقط نقطه تعطیلات برای شما و خانواده خود را. به عنوان پایتخت استان انتاریو, کانادا با حدود 4.5 میلیون نفر در تورنتو چند فرهنگی سرگرمی مالی و مرکز کسب و کار از کانادا.

هنگامی که برنامه ریزی یک سفر به تورنتو شما خواهد شد شگفت زده با تمام چیزهایی که وجود دارد برای دیدن و انجام است. تورنتو درخشان و امن شهر با شکوه مجتمع تفریحی پارک و امکانات فرهنگی است.

لیست زیر خلاصه ای از مناظر و صداها را که تورنتو کامل مقصد تعطیلات:

– شهر تورنتو را دوست دارد آن ورزش است. تورنتو است خانه را به تعداد زیادی از تیم های ورزشی که شامل Toronto Maple Leafs, Toronto Blue Jays تورنتو رپتورز و تورنتو Argonauts. فراموش نکنید که برای بازدید از سالن هاکی از شهرت.

– بازدید کنندگان شیفته شگفت انگیز برج CN به دلیل آن است که بلندترین ساختار مستقل در جهان است. برج CN اقدامات در ارتفاع 553.33 متر است.

– تورنتو با افتخار از آن موسسات آموزشی. وجود سه دانشگاه که شامل دانشگاه تورنتو, دانشگاه یورک و دانشگاه رایرسون. در شهر تورنتو وجود دارد بیش از 20 برجسته کالج ها.

– تورنتو التقاطی محله سرچشمه فرهنگ و تنوع است. گردشگران اغلب به زمان برای بازدید از مناطق مانند چین شهر کوچک ایتالیا Bloor غرب ایجاد کرد و یورکویل. وجود دارد بسیاری از خانواده دوستانه جشنواره است که در این محله.

– اگر شما عاشق یک طیف گسترده ای از غذاهای خوشمزه تورنتو دهان آبیاری مواد غذایی هستند که مطمئن باشید لطفا به کام. وجود دارد بسیاری از مواد غذایی جشنواره های برجسته فرهنگ های مختلف که در شهرستان زندگی می کنند. شما جوانه های چشایی را دوست دارم ومزه غذا.

– کودکان باید مقدار زیادی برای دیدن و آیا در حالی که بازدید از تورنتو است. چند فعالیت کودکان را دوست دارم عبارتند از: Argos فن روز, تورنتو, وحش, وحشی, اسباب بازی بیمارستان حیوانات.(تورنتو باغ وحش حیات وحش و دامپزشکان تشخیص و درمان فرزند خود بهترین پر اسباب بازی حیوانات) را Bakugan نبرد نهایی کانادا سرزمین عجایب, و, Ontario Science Centre که در آن وجود دارد بیش از 60 مختلف مارمولک ها و مارها هستند که بر روی صفحه نمایش.

– تورنتو میزبان بسیاری در فضای باز و سرپوشیده حوادث مانند یک آرایه وسیعی از تابستان جشنواره تورنتو, قایق, کشتی, تابستان, کنسرت, کانادا روز رویدادهای رویدادهای تئاتر و هنرهای نمایشی, حوادث, خرید و تجارت را نشان می دهد.

– بسیاری وجود دارد برجسته و سرگرم کننده از جاذبه های, Ontario Place, Royal Ontario Museum (ROM) Ontario Science Centre Molson سالن آمفی تئاتر مرکز جزیره بالا, پارک, گالری هنر انتاریو نساجی موزه کانادا, شهرستان, تور گالری, 44, تفریحی,&, پارک, Casa Loma, تورنتو بورس و خیلی بیشتر.

– در نظر گرفتن بخشی در تورنتو زندگی است که باید برای هر بازدید کننده. وجود انواع میله و باشگاه ها و سالن کاباره و شام تئاتر, قمار, کنسرت, سالن, سرگرمی, مجتمع سینما بارها و ورزشی کافه تئاتر و هنرهای نمایشی و از wineries و کارخانه های لبنی

تورنتو شهری است که زنده است با ماجراجویی و تنوع است. وجود دارد بسیاری از جاذبه های است که یک روز و شب خواهد بود پر از لذت. چون تورنتو شهری است که استقبال بازدید کنندگان دور و گسترده آن است که یک محل عالی برای صرف تعطیلات خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.