چه گران است که منطقه آسیا و اقیانوس آرام برای شرح?

[ad_1]

منطقه آسیا و اقیانوس آرام است برخی از گران قیمت ترین مهاجرت مکان برای زندگی در جهان است. در تعدادی نقطه توکیو برای سه ماهه آخر سال 2012 هنگ کنگ پنجم یوکوهاما هفتم اوزاکا هشتم و ناگویا نهم. چه چیزی باعث توکیو بسیار گران و چه دیگر آسیا و اقیانوسیه در شهرستانها هستند و نقاط مهم در اکتبر 2012 هزینه زندگی رتبه بندی?

به عنوان گران ترین شهر در آسیا-اقیانوس آرام و جهان توکیو به طور کلی کولی از 139.89 در مقایسه با نیویورک با شاخص 100 است و به دنبال زوریخ (2) ژنو (3) و لوآندا (4) در رتبه بندی جهان.

تاریخی قدرت از ارز بالا تراکم جمعیت بالا سطح حقوق و فقدان منابع است که منجر به یک نسبت بالا از واردات است چه مکان توکیو در این موقعیت. به خصوص گران هستند زیر سبد از گروه های مواد غذایی, بهداشت و درمان, مسکن و حمل و نقل. معیار قیمت گذاری در عمده بین المللی از فروشگاه های خرده فروشی برای 1 کیلوگرم سیب دلار است 7.08 1 کیلوگرم بدون استخوان بدون پوست و سینه مرغ $11.91, 1 کیلوگرم پنیر چدار $18.22 و 1 لیتر شیر کامل کرم $2.73.

معیار قیمت برای یک عمل خصوصی دکتر مراجعه کنید برای ایجاد یک بیمار $125 و یک بیمارستان خصوصی ماندن هر روز از جمله مراقبت های پرستاری, داروها, تست های تشخیصی, مواد غذایی و هزینه های مربوط دلار است 3,675. اجاره برای امن کردن بازار بدون اثاثیه آپارتمان (3 خوابه) $است 6,293 در یک محل مرکزی و $3,209 در حومه شهر محل در هر ماه به استثنای آب و برق.

برای ارائه یک مامور فرستاده شده از هزینه های پایین زندگی در کشور گران تر کشور با مشابه قدرت خرید به چه چیزی آنها را در کشور خود نیاز به یک تنظیم به خود واگذاری حقوق و دستمزد. میزان تعدیل بستگی دارد که کشور آنها آمده است. بزرگتر تفاوت در هزینه زندگی بزرگتر تنظیم مورد نیاز برای اطمینان از یک سطح مشابه از قدرت خرید در کشور میزبان.

گران ترین کشورها برای مهاجران در منطقه آسیا و اقیانوس آرام منطقه برای این سه ماهه ژاپن و پاپوآ گینه نو سنگاپور و استرالیا و چین است. در حالی که ارزان ترین است شهر دوشنبه در تاجیکستان رتبه 766th در جهان است.

بزرگترین تکان دهنده پایین است تاشکند در ازبکستان است که کاهش یافته است به 474th گران ترین مکان در جهان است در حالی که در پاپیته تاهیتی بزرگترین تکان دهنده تا رتبه بندی به 117 موقعیت.

دلیلی برای این جنبش است که تاشکند تبدیل شده است کمتر از گران قیمت برای مهاجرت را به زندگی می کنند نسبت به دیگر مکان های جهانی. این است که عمدتا به دلیل کاهش ارزش ازبکستان Som در برابر دلار بیش از سال گذشته است. در سپتامبر 2011 US $1 می تواند خرید UZS 1750 امروز که افزایش یافته است و به بیش از UZS 1920 افزایش مهاجرت قدرت خرید تنها کمتر از 10% در یک سال است.

Papeetes’ هزینه های بالای زندگی است که عمدتا به دلیل این واقعیت است که بسیاری از کالاها و خدمات وارداتی در هزینه های بزرگ. علاوه بر این اقتصاد است که به اقتصاد جهانی از طریق آن سنگین تکیه بر گردشگری که رفت به کاهش مدت طولانی از سال 2006 و مرکب از رکود جهانی. مواد غذایی و ارتباطی به خصوص گران است.

هزینه زندگی در رده بندی منتشر شده در هر سه ماهه و اندازه گیری مقایسه هزینه زندگی برای مهاجران در 780 شهرستانها پوشش هر کشور در سراسر جهان. هزینه 13 سبد گروه با بیش از 140 آیتم های مقایسه شده در هر محل این خدمات عبارتند از الکل و تنباکو, لباس, ارتباطات, آموزش, مبلمان و لوازم خانگی, مواد غذایی, بهداشت و درمان و مسکن و مراقبت های شخصی, تفریح, فرهنگ و رستوران-غذا-و هتل ها و حمل و نقل.

لیست زیر نشان می دهد بالا 10 به طور کلی هزینه زندگی رتبه بندی در آسیا و اقیانوس آرام منطقه با شهر:

1. ژاپن توکیو

2. چین و هنگ کنگ

3. ژاپن یوکوهاما

4. ژاپن اوزاکا

5. ژاپن, ناگویا

6. ژاپن کوبه

7. ژاپن کیوتو

8. ژاپن Kawasaki

9. ژاپن, فوکوئوکا

10. پاپوآ گینه پورت مورسبی

لیست زیر نشان می دهد بالا 10 به طور کلی هزینه زندگی رتبه بندی در آسیا و اقیانوس آرام منطقه توسط شهرستان به استثنای مسکن, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و حمل و نقل در سبد گروه:

1. ژاپن توکیو

2. ژاپن اوزاکا

3. ژاپن یوکوهاما

4. استرالیا سیدنی

5. کالدونیای جدید نومی

6. ژاپن کوبه

7. جزایر سلیمان هونیارا

8. ژاپن, ناگویا

9. استرالیا, کانبرا

10. ژاپن کیوتو

سر از مشتری و بازاریابی خدمات دنیس McManus توضیح می دهد که: “مهاجران به مدت طولانی شناخته شده است که توکیو است بسیار گران قیمت ارسال. با این حال ممکن است به زندگی می کنند در داخل بودجه خود را با ساخت معقول انتخاب برای مثال ما می دانیم که تاکسی ها گران هستند بنابراین به جای صرفه جویی در پول و استفاده از خدمات. نیز وجود دارد بسیاری از رستوران های گران قیمت به ویژه غربی مارک آنهایی که به جای کشف برخی از بسیاری از پایین و متوسط گزینه های پایان.”

شهر نیویورک استفاده می شود به عنوان پایه برای هزینه زندگی و شاخص رتبه بندی و دلار آمریکا به عنوان ارز پایه. هزینه زندگی اطلاعات جمع آوری شده توسط نماینده خارج از کشور, شیوه زندگی که در آن قیمت های محلی برای مقادیر ثابت از همان خوب و خدمات و یا در نزدیکی هر مکان و دلار, نرخ ارز استفاده می شود. قیمت در هر محل تحت تاثیر قرار در دسترس بودن (یعنی عرضه و تقاضا) و همچنین قیمت گذاری محلی مقررات و مالیات بر کالا و خدمات (به عنوان مثال حق بیمه در کالاهای لوکس). محلی تورم است که معمولا نماینده محلی قیمت را افزایش می دهد که به نوبه خود اثرات یک غیر بومی قدرت خرید در کشور میزبان. نرخ ارز اثرات هر دو قیمت واردات به کشور میزبان و واگذاری خارج از کشور محاسبه حقوق و دستمزد بین خانه و کشور میزبان. هزینه زندگی یک تاثیر قابل توجهی در قدرت خرید از خارج از کشور را بسته بندی حقوق و دستمزد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *