چه گونه با هر ویرایشگر نوشته و زیرنویس های خویش را بسازید

YouTube با دوزهای آرام ( مثلا یک ویرایشگر بی آلایش , تر و تمیز و معمولی ) ارتقاء به تارنما را پایین فشار قرار داده است . اکنون چه بسا می‌توانید از نوشتن خودکار ویدیوهای YouTube خویش خواهش نمایید تا مخاطبان بیشتری به آن دسترسی پیدا نمایند ( هرکسی که با زبانی مختلف حرف می نماید , می‌خواهد انگلیسی یاد بگیرد یا این که نوعی مشکل شنوایی را تجربه نماید ) .

شیوه استعمال از ویرایشگر ویدیوی تازه YouTube
دانلود زیرنویس پارسی فیلم نهادن زیرنویس به صورت دستی در فیلم های شما فعالیت مشقت نیست . اکثر وقت ها صرفا مقداری وقت میبرد , البته به زودی می‌توانید فیلم ها را برای بهبود دسترسی ترجمه فرمائید ( مخصوصا زمانی که زیرنویس ها به لهجه شما در اینترنت جانور نیست ) , یا این که هنگامی میخواهید خنده دار باشید

هر ویرایشگر نوشته که در اختیار دارید , برای ساخت زیرنویس های نخستین کافی خواهد بود . برای زیرنویس های سفارشی خیس می‌توانید بخش دوم این مقاله را ملاحظه کنید . فیلم هایی که در تصاویر تماشا میکنید از نصیب elephants Dream است , او‌لین فیلم کوتاه برنامه کودک با مبداء آزاد و ساخت شده با مرجع آزاد است که تا به امروز تاسیس شده است .

ساخت زیرنویس با اهمیت در ویرایشگر نوشته
برای این مقاله , ما از ویرایشگر نوشته درست شده در Notepad در ویندوز به کار گیری خوا‌هیم کرد تا زیرنویس های اساسی را سوای تغییر و تحول رنگ یا این که خودکار مازاد ساخت کنیم . دفترچه یادداشت را گشوده نمایید و پرونده خویش را با پسوند . SRT و در UTF – 8 ذخیره فرمائید ( به خصوص در حالتی‌که در اکنون وارد کردن کاراکترهای ویژه میباشید ) .

طرز افزودن زیرنویس

ما به طرز ساخت زیرنویس در قالب SubRip ( . SRT ) می‌پردازیم , که از این الگوی یاد گرفتن راحت پیروی می نماید :

1
چرا , درود در آنجا!
اسمت چیه؟
اکنون زمان آغاز پایین و زیرنویس / تیتر را وارد نمائید . 00 : 00 : 20 , 000 ساعت است : دقیقه : ثانیه , قالب میلی ثانیه . معمولاً می‌توانید ویدئو را با میلی ثانیه در ویندوز فیلم ساز ببینید در حالی که دفترچه یادداشت را هم گشوده دارید .

طرز افزودن زیرنویس

با فشردن هر دو برنامه در نوار وظیفه , ضمن فشردن Ctrl و کلیک راست بر روی هر کاغذ برنامه و تعیین Show Windows Side By Side , اطمینان نتیجه ها فرمایید که هر دو ویندوز را برای عمل راحت خیس نمایش دهید .

اکنون تنها مسافت ای فی مابین هر خط قرار دهید . فرآیند را تکرار فرمائید تا تمام خطوط به پایان برسد . به یاد داشته باشید که اکثر زمان ها پس انداز فرمائید .

طرز ساخت زیرنویس

پس از اتمام عمل , می‌توانید زیرنویس ها را در هر پخش کننده دارای اهمیت رسانه ببینید تاوقتی‌که فیلم شما و زیرنویس ها دارنده اسامی شبیه میباشند ولی پسوند پرونده های مختلفی دارا‌هستند و در به عبارتی فایل قرار دارا هستند . این با تیتر “ softtsubbing ” شناخته می شود , که پرونده ویدئویی نپخته را دست نخورده می نماید .

طرز ساخت زیرنویس

همینطور می‌توانید فایلهای SRT را به صورت زیرنویس در ویدیوهای خویش که از قبلی در YouTube قرار دارا‌هستند بار گذاری فرمایید .

بارگیری زیرنویس ها

ساخت زیرنویس خوبتر به لحاظ در Aegisub
احتمالا شما عشق و علاقه مند به زیرنویس ها یا این که زیرنویس های ماهر خیس باشید . در دنیای هر چیز مرجع گشوده , Aegisub یک ویرایشگر زیرنویس cross – platform است که تنها برای این عمل از خصوصیت های توسعه یافته برخوردار‌است .

دردست تحت عنوان یک برنامه قابل حمل , این برنامه آیتم های در ظاهر بی پایان برای سفارشی کردن فونت , مقدار , رنگ و وضعیت زیرنویس ها را ارائه می‌دهد . همینطور به شما قابلیت و امکان میدهد تا آسانتر جایی را که زیرنویس ها را قرار می دهید تجسم نمایید .

با بارگیری کلیپ ( با فرمت AVI , MP4 , MPG ) که می‌خواهید زیرنویس نمائید با رفتن به Video> Open Video استارت فرمایید .

بارگیری زیرنویس ها

چنانچه کلیپ ندارید ( ولی صدا را در اختیار دارید و میخواهید حالت زیرنویس ها را تغییر‌و تحول دهید ) , می‌توانید از یک فیلم ساختگی استعمال فرمایید و نزدیکترین وضوح تطبیق را تهیه و تنظیم فرمائید .

چه‌طور با هر ویرایشگر نوشته و Aegisub 4 زیرنویس های خویش را بسازید

همینطور میتوانید صدا را در فیلم بار گذاری نمائید و زمان بندی را خوبتر بصری نمایید ( رمز به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *