چگونه است که تقاضا برای تلفن همراه توسعه دهندگان نرم افزار در هند ؟

[ad_1]

برنامه های تلفن همراه برای اولین بار ساخته شده و ظاهر آن در سال 2008. آن را حتی یک دهه پس از تکامل آنها شده اند به حدی که در آن هر کاربر تلفن همراه در حال حاضر با استفاده از یک آرایه وسیعی از برنامه های در روال روزمره خود را. می شود آن را رزرو تاکسی برای رسیدن به محل کار سفارش ناهار یا رزرو یک میز در یک رستوران نرم افزار می توانید آن را تمام انجام. در واقع توسعه نرم افزار تلفن همراه شرکت در هند به طور مداوم دریافت مطالبات برای ساخت برنامه های در دسته های مختلف.

امروزه برنامه های تلفن همراه و راه حل تحرک هستند majorly مسئول رشد و ایجاد نام تجاری برای هر کارآفرین است. پیدا کردن تلفن همراه خوب برای توسعه دهندگان نرم افزار کار سخت نیست اما پیدا کردن یک حق توسعه برای برنامه خود یک چالش دشوار. تلفن همراه برنامه های در حال توسعه با سرعت بالا به عنوان در هر مورد افزایش نرخ از کاربران گوشی های هوشمند. امروزه یکی از سریعترین بخش در حال رشد است که برای آن تقاضا برای تلفن همراه توسعه دهندگان نرم افزار در هند نیز افزایش یافته است. پس این فرصت طلایی برای استعداد های جدید در هند درخواست خود را از تجربه و تخصص در این زمینه است. بنابراین توسعه دهندگان را به آگاهی از تغییرات تکنولوژیکی که در حال وقوع در جهان تلفن همراه. هند تلفن همراه صنعت پررونق است! آن نیاز به حدود 200 میلیون نرم افزار طراحان توسط 2020. در حال حاضر وجود دارد فقط 50-70 هزار کارشناس نرم افزار موبایل مهندسین در هند به استخدام یک توسعه دهنده تلفن همراه برای توسعه آن وجود ندارد. تا سال 2020 وجود خواهد داشت بیش از یک میلیارد تلفن همراه با وب است. بنابراین من تخمین می زنند که ما باید 20 میلیون توسعه دهندگان در هند که در آن زمان.

بیایید به مراحل استخدام محبوب ترین توسعه دهنده.

• تعیین متریک موفقیت

• ارزیابی پرتفوی خود را

• آیا فقط فکر می کنم در مورد قیمت گذاری در حالی که استخدام

ظهور هند تلفن همراه برنامه اقتصاد منجر به افزایش چشمگیر تقاضا برای تلفن همراه استعداد. به عنوان کسب و کار مسابقه برای سرمایه گذاری بر روی فرصت های جدید اقتصادی منجر به رقابت شدید برای ماهر اندروید و iOS توسعه دهندگان.

پس از تجارت الکترونیکی است که به وضوح در حال افزایش در هند است و آن چیزی است که بدون شک گرفتن کل بازار به زودی تقاضا برای توسعه دهندگان نرم افزار است فوق العاده بالا و مثبت است. همانطور که همه ما می دانیم که هر E-commerce است ناقص و بدون M-commerce بنابراین برنامه یکی از بسیار پربار روش دسترسی و قابلیت استفاده به عنوان یک جمعیت بزرگ ترجیح می دهند گوشی های تلفن همراه برای حداکثر اهداف است.

تقاضا برای توسعه دهندگان نرم افزار در هند است و انتظار می رود به افزایش از مردم در حال گرفتن راحت با برنامه های کاربردی تلفن همراه. سرخپوستان در نظر گرفته زحمتکش و حرفه ای اختصاص داده شده که آن را بر روی نقشه جهان وقتی که می آید به برون سپاری. یکی دیگر از دلایل که چرا مردم ترجیح می دهند سرخپوستان بیش از هر چیز دیگری است که اطمینان از بهترین کیفیت در قیمت مناسب. زمانی که این بازار شروع به افزایش مردم از غرب آغاز شد و چشم دوخته اند به هند برای نیاز خود را. آن را کمک کرد تا بسیاری از هند با تکنولوژی زرنگ و دانا متخصصان و کارشناسان به گسترش تخصص خود را در این زمینه و رشد است.

شرکت در حال حاضر بیشتر متمرکز بر:-

• استخدام در اندروید و iOS توسعه دهنده نرم افزار

به طور مستمر افزایش تقاضا برای نرم افزار کاربر پسند است که بدون شک در حال رشد تقاضا برای تلفن همراه توسعه دهندگان نرم افزار. سرخپوستان در نظر گرفته زحمتکش و حرفه ای اختصاص داده شده که آن را بر روی نقشه جهان وقتی که می آید به برون سپاری. روند استخدام آغاز ارتباطات و قبل از آن می آید تحقیقات. وجود دارد چندین سیستم عامل که در آن شما می توانید جستجو برای توسعه دهندگان و شرکت های توسعه نرم افزار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.