چگونه به استخدام تزئینی هنرمند برای خانه شما

[ad_1]

استخدام تزئینی هنرمند به کار در خانه خود را به یک تجربه شخصی است. از آغاز مرحله برنامه ریزی برای فرایند واقعی از نقاشی صاحب خانه و هنرمند را ساعت های زیادی را صرف با هم. در زیر پنج نکته برای کمک به فرایند خلاق و مطمئن شویم که شما استخدام شایسته ترین استودیو است که متناسب با پروژه های خود نیاز دارد.

پیدا کردن هنرمند است.

صفحه اصلی را نشان می دهد طراحان داخلی و محلی صفحه اصلی مجلات مکان ایده آل برای پیدا کردن هنرمندان حرفه ای. اتمام دیوار از تاسیس سالن مو و یا رستوران. سعی کنید دفترچه تلفن محلی– چند بار هنرمندان را شامل می شوند در رنگ پیمانکاران دسته.

جستجوی سریع در وب سایت با استفاده از کلمات کلیدی مانند “Des Moines, Faux پایان” ممکن است منجر به فوری نتایج محلی هنگامی که به دنبال یک منطقه خاص. مطمئن شوید که برای رفتن از طریق سه صفحه اول جستجو. شما همچنین ممکن است سعی کنید http://www.FauxDirectory.com یک پایگاه داده ملی.

سوال برای هنرمند و شما.

در هنگام تماس با این هنرمند آماده با سوالات. اول مطمئن شوید که هنرمند واقعی است نهاد کسب و کار به جای یک سرگرمی نقاش. برای مثال تزئینی هنرمندان در نظر گرفته شده است به بخشی از صنعت ساخت و ساز در آیووا. هنرمندان مشغول به کار در و دیوار و فضای داخلی از خانه ها نیاز به ثبت نام پیمانکار با دولت است. برای دیدن اگر هنرمند خود را با توجه به استخدام چک کنید اینجا http://www2.iwd.state.ia.us/contractor.nsf. بپرسید اگر هنرمند است که توسط بیمه پوشش داده. بسیار مهم است بپرسید اگر آنها تحت پوشش نه تنها با بیمه مسئولیت, اما که همه یاران در محل و تحت پوشش بیمه غرامت کارگران. تزئینی هنرمندان در نردبان و داربست در اکثر مشاغل; ایمنی باید اول آمده است.

دیگر سوال بپرسید عبارتند از:

 آیا شما یک وب سایت ؟

 شما چیست منجر شود ؟

 شما چقدر است هزینه مشاوره?

 خواهد شما را به یک نمونه از هر پیشنهاد ایده ها ؟

 که در آن به شما آموزش داده شده است?

 آیا شما با استفاده از حرفه ای و بادوام محصولات ؟

در حالی که در تلفن آماده برای توضیح به هنرمند چه چشم انداز خود را و اهداف برای منطقه پروژه. بحث در مورد ایده های مانند سبک طراحی داخلی و یا اگر شما می خواهم برای اضافه کردن بافت به دیوار. مشکلات خاص شما در حال تلاش برای حل مانند ترکیب رنگ را به یک طبقه باز طرح بسیار مهم هستند. آماده به بحث در مورد بودجه–چه مقدار از پول شما احساس راحتی هزینه های یک پروژه است.

در طول مشاوره.

بسیاری از هنرمندان دیدار خواهد کرد مشتریان بالقوه در خانه های خود. به طور متوسط طول می کشد مشاوره در حدود 60 تا 90 دقیقه است. اگر بیش از یک اتاق به بحث آماده هنرمند قبل از اینکه دست به طوری که مقدار زیادی از زمان برنامه ریزی شده است. برای پروژه های بزرگ مشاوره و اجرا می تواند بطور قابل توجهی طولانی تر است. در حالت ایده آل همه تصمیم گیرندگان در حال حاضر. هنرمند را یک نمونه کارها از کار. این کارها می تواند شامل تعدادی از اقلام از جمله نمونه های بزرگ, تابلوهای, عکس از خانه های تکمیل ایده, کتاب ها و رنگ عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. مطمئن شوید که برای قضاوت در مورد نمونه کارها به کیفیت اقلام و تعداد مطلق. اما یک هنرمند که سالها تجربه را بسیار بزرگتر از نمونه کارها از یک هنرمند شروع کردن. اجازه دهید هنرمند دانم چه بودجه خود را است. اگر شما احساس نمی راحت صحبت می کنند و در شرایط گسترده مانند “بین $1300-1800.” با گفتن این هنرمند تقریبی محدوده قیمت بهترین پس از اتمام می تواند انتخاب شود که سقوط به بودجه. هنرمند را نیز اندازه گیری از روی دیوار یا سقف منطقه و اطلاعات تماس خود را به بازگشت به خود را برآورد.

مقایسه تخمین می زند.

هنگامی که در مقایسه با تخمین می زند از چندین تزئینی studios, مطمئن شوید که شما مقایسه همان اتمام است. هشت لایه پایان می تواند محدوده از $8-12 s.f. دسته در حالی که یک لایه 3 به پایان برسد ممکن است قیمت در 4 $s.f. لعاب دیوار خواهد بود به طور قابل توجهی کمتر از بافت پس از اتمام. مثال زیر به قیمت های مختلف مقایسه:

کوچک پودر اتاق است که به تقلید از یک روستایی و سالخورده چرم که دان A. اشاره به عنوان یک colorwash. پس دان قیمت این دلار 1300. دان ب را توصیه نمی کند, رنگ قرمز برای حمام اما نشان می دهد نور قهوهای مایل به زرد چرم نگاه کنید همچنین به عنوان یک colorwash خود را برآورد. قیمت 650 دلار. اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد به عنوان دان یک است که دو برابر قیمت پس از اتمام هستند تا حد زیادی متفاوت است. قرمز, چرم, پایان خواهد نیاز به یک خاکستری پرایمر basecoat و همچنین 2 کت قرمز رنگ. قرمز رنگ است که اغلب با قیمت کمی بالاتر از رنگ های دیگر با توجه به قرمز رنگ اضافه شده است. قهوه ای چرم پایان ممکن است نیاز به basecoat–صاحب خانه مانده رنگ دیوار و نقاش موافقت کرده است که این کار بزرگ برای basecoat با نشان دادن صاحب خانه یک نمونه است. نقاش پس از آن باید به لعاب دیوار.

از هنرمند به صورت تقریبی قاب زمان. یک هنرمند به تنهایی کار ممکن است نیاز به چندین هفته برای تکمیل یک خانه با چند پس از اتمام. یک استودیو با چندین روت هنرمندان در کارکنان خواهد شد و تکمیل این پروژه در یک دوره کوتاه از زمان. بررسی هر یک برآورد. اگر یک نقاش قیمت قابل توجهی پایین تر از دیگر تخمین استاندارد craftmanship ممکن است تا به رقابت با بیشتر پیمانکاران واجد شرایط. وزن همه عوامل-قیمت نقل قول مراجع و حرفه ای قبل از تصمیم گیری.

استخدام یک هنرمند است که یک تجربه هیجان انگیز برای هر صاحب خانه است. سفارشی کردن صفحه اصلی خود و دعوت یک هنرمند به ایجاد یک محیط فقط برای شما هیجان انگیز است و بسیار شخصی است. از پرسیدن و پاسخ دادن به سوالات برای مصاحبه و بررسی برآورد روند می تواند طاقت فرسا. اما در نظر گرفتن یک گام در یک زمان و با تمرکز بر اهداف خود و چشم انداز خود را به نتایج فوق العاده پاداش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *