چگونه به بهترین خود را کوتاه حمل و نقل دوره در فرودگاه بین المللی دبی

[ad_1]

اگر شما در حال رفتن به در دبی در حمل و نقل و یا در یک توقف برای چند ساعت بهتر است به ماندن در فرودگاه نسبت به سرمایه گذاری برای دیدن این شهر برای تعدادی از دلایل. در بالای لیست این واقعیت است که جاده ها در دبی برای بدنام سنگین ترافیک و اگر شما در حال گرفتار شدن در ترافیک آن ممکن است تبدیل به بسیار دشوار است برای بازگشت به ترمینال خود را در زمان برای پرواز بعدی خود را. پس از فرودگاه دستگیره بسیاری از پرواز ترافیک در فرودگاه پایانه معمولا بالا است که باعث می شود آن را سخت تر برای رسیدن به دروازه خود را در زمان.

سالن

وجود دارد بسیاری از اختصاص سالن های مختلف برای خطوط هوایی بین المللی مانند انگلیسی, خطوط هوایی KLM, ستاره اتحاد, هوایی فرانسه, و, Gulf Air. امارات دارای سالن جداگانه برای کسب و کار کلاس و کلاس اول مسافران است. علاوه بر این, شما می توانید پرداخت برای استفاده از Marhaba سالن است که عربستان با مضمون اتاق انتظار ارائه می دهد که بوفه مواد غذایی و نوشیدنی است. هزینه برای این سالن دلار 24 به مدت چهار ساعت. اگر شما می خواهید یک محل به خواب و دوش گرفتن, شما می توانید کتاب خود را در یک اتاق در پنج ستاره دبی هتل های بین المللی.

مواد غذایی و نوشیدنی

اگر شما را به رزرو بلیط خود را در امارات و زمان حمل و نقل است که بیش از 3 ساعت شما را به عنوان یک وعده غذایی رایگان در سفر رستوران در فرودگاه دبی. اگر شما پیدا کردن این محل بیش از حد شلوغ وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های دیگر برای ناهار خوری خود را لذت. ایرلندی ایجاد کرد میخانه در دروازه 22 توسط یک ایرلندی مضمون رستوران با باز کردن جداول و بسیاری از رکوردهای گینس دنده. این محل باز است 24 ساعت در روز. فست فود دادگاه بین دروازه 13 و 15 تا به بسیاری از رسانه ها فست فود با, قاره, لبنان, هند و گزینه های. بال نوار بالای دروازه 22 توسط یک, خوب, مکان آرام برای نوشیدنی و آن را ارائه می دهد یک اف مشاهده از خروج هواپیما. غذاهای دریایی نوار کوچک است eatery معروف آن ماهی آزاد دودی, سوشی و خاویار. وجود دارد بسیاری از دیگر اسنک متوقف می شود در همه جا در فرودگاه.

خرید

افراط در دبی فعالیت های مورد علاقه – خرید. وظیفه رایگان مرکز خرید در دبی فرودگاه شیخ رشید ترمینال بزرگ است و بسیاری از محصولات. بهترین چانه زنی گفته می شود در سیگار و الکل و طلا و جواهر. شما همچنین می توانید خرید عطر تنباکو, طلا, الکترونیک, مد, مواد غذایی و ادویه جات ترشی جات. اگر شما بر روی بودجه فقط از طریق فهرست مغازه ها و مجموعه ای در عربستان با مضمون بازار به در حالی که دور زمان. حتی وجود دارد یک قرعه کشی برگزار می شود در هر ساعت.

سایر خدمات

اگر شما در حال سفر با کودکان آنها را به فرودگاه مرکز سرگرمی و جایی که آنها می تواند سرگرم کننده بازی بازی. نیز وجود دارد یک مادر سالن متصل شده در این نزدیکی هست.

وجود دارد به طور کامل مجهز به مراکز کسب و کار با ISD, تلفن, فکس متصل به اینترنت ایستگاه های کاری و خدمات منشیگری به تهیه کردن به نیازهای کسب و کار شما است که معادل خدمات به بسیاری از کسب و کار هتل ها در دبی.

این فرودگاه به طور کامل بی سیم را فعال کنید بنابراین شما می توانید لپ تاپ خود را در هر نقطه وجود دارد. نیز وجود دارد که پرداخت برای استفاده از کامپیوتر با دسترسی به اینترنت که در آن شما می توانید وقت خود را صرف مرور و ارسال e-mail. نیز وجود دارد که پرداخت های همراه واقع بیش از همه فرودگاه.

La Femme سالن زیبایی واقع شده است در نزدیکی دروازه 18. شما می توانید یک سنتی عربی تاتو حنا انجام می شود در دست های خود را.

سیگار کشیدن ممنوع است در فرودگاه دبی. وجود فرد سیگاری در مناطق شیخ رشید ترمینال, همچنین شناخته شده به عنوان “تلاقی چند خیابان یا جاده که در آن شما می توانید سریع پف.”

G نیروی بدنسازی در دبی فرودگاه بین المللی است که یک جای خوب برای مبارزه با خود جت لگ و برای کشش ماهیچه های خود را. شما همچنین می توانید استفاده از استخر جکوزی میز بیلیارد و یا دریافت سریع ماساژ انجام می شود وجود دارد. وجود دارد چهار نماز به اتاق در اجتماع و ورود به ترمینال فرودگاه دو برای مردان و برای زنان است.

وجود امکانات متعدد برای مسافران با نیازهای ویژه. هر مسافری با نیازهای ویژه می توانید فایده از خدمات شخصی و تنها با ساخت یک درخواست در پیشبرد. سعی کنید برای رسیدن به می دانم که طرح فرودگاه قبل از اینکه شما را ترک در سفر خود را به طوری که شما را به بهترین استفاده از زمان حمل و نقل در دبی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *