چگونه دوستدار محیط زیست شرکت ها ایجاد کیف های دستی که در حال تبدیل شدن بسیار محبوب

[ad_1]

بازیافت است به آرامی در حال تبدیل شدن بیشتر به طور منظم انجام می شود فعالیت در امریکا آن است که آیا جمع آوری روزنامه های خود تنها و یا تلاش برای بازیافت به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید و بسیار سازگار با محیط زیست آگاه است. وجود دارد راه های بسیاری برای بازیافت بیش از حد. شما می توانید با استفاده از یک شرکت بازیافت به خود را انتخاب کنید تا موارد است که می تواند بازیافت هر هفته و یا شما می توانید استفاده مجدد از اقلام مانند فروشگاه کیف یا کیسه های برای رفتن به خرید دوباره و یا شما می توانید شروع به کسب و کار و استفاده مجدد از اقلام خاص برای تولید یک محصول با نام تجاری جدید. این مقاله به دنبال خواهد داشت برخی از این کسب و کار است که یک محصول و استفاده مجدد و یا بازیافت آنها را به چیز دیگری مانند یک کیسه جدید.

اولین شرکت است که به نام Envirosax است و استقبال از این ایده استفاده مجدد از محصولات خود را به آنها را تبدیل به چیز دیگری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد. نه تنها آنها این کار را با در نظر گرفتن بطری های پلاستیکی و دیگر قابل بازیافت پلاستیک و تبدیل آن به پارچه, اما آنها پس از آن ساخت کیف و totes است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید به جای استفاده از یک فروشگاه کیسه های پلاستیکی. بنابراین آنها با تاکید بر اهمیت بودن بیشتر سازگار با محیط زیست آگاهانه در برابر مفهوم است. پارچه تولید شده از بطری های پلاستیکی از نوع پلی استر است که قوی و با دوام و مناسب برای کیسه خرید. آنها را به ایجاد سرگرم کننده رنگ و طرح به صورت کیسه های خود را و آنها را بسیار جذاب برای مصرف کنندگان است.

یکی دیگر از چیزی است که تبدیل شدن به بازیافت مختلف کیف دستی طراحان شیلنگ آتش نشانی که دیگر امن برای استفاده توسط آتش. یکی از اولین کسانی هستند که به انجام این است که الویس + Kresse که نه تنها فوقالعاده زیبا از کیف های دستی شیلنگ آتش نشانی, اما آنها اهدا نیمی از سود ساخته شده از این کیسه ها به لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا موسسات خیریه. گروه دیگری که اشاره به خود را به عنوان هنر-سازگار با محیط زیست گره زدن در خلاقیت هنری با محیط زیست دوستانه رفتار است ISSI. آنها همچنین کیف های دستی از آتش شلنگ مواد. آنها را در کیسه های جاذب عناوین مانند “دختر آتش” به عنوان به خوبی به آن پیچ و تاب و سرگرم کننده در مفهوم. Lothar Gotz یک هنرمند آلمانی است که ایجاد چندین کیف دستی طرح از این بازیافت شیلنگ آتش نشانی و برخی از قطعات خود را در حال حاضر آگهی برای هزاران دلار تبدیل شده اند و داغ چیز جدید در دنیای مد.

یکی دیگر از ایده هوشمندانه انجام شده توسط این شرکت به نام GG2G که مخفف سبز کالا 2 را دریافت و آنها را گرفته, پیر وینیل بیلبوردهای لاستیک دوچرخه و پیر, قدیمی, پارچه به ایجاد انواع مختلف کیف های دستی و کیف پول. صاحبان این شرکت در حال آلیسون Grieveson و دایان مور که ساخته شده اند که دوستدار محیط زیست هیپ بخش جدید از مد روز بودن.

نهایی سازگار با محیط زیست دوستانه کیف طراح شناخته شده است به عنوان Littlearth و آنها را به ایجاد انواع مختلفی از کیف پول از قدیمی پلاک از همه چیز است. آنها با قرار دادن پلاک در اطراف hubcaps و سپس با استفاده از بازیافت لاستیک برای دستگیره و بازیافت بطری تاپ برای قفل. آنها در انواع طرح های سرگرم کننده و بسیار محبوب تبدیل شده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.