کد QR تحقیقات

[ad_1]

من را به بازدیدکننده داشته است مکرر از جایی که من در حال حاضر زندگی در شمال تایلند به بانکوک. اتوبوس بهترین گزینه برای من است. متاسفانه این 10 ساعت سفر یک طرفه. این بدان معناست که من برای نگه داشتن خود را سرگرم. اما با تکنولوژی امروز آن را آسان به انجام است. برای مثال Oishi چای سبز جعبه آب من داده شد با اتوبوس سرویس شامل یک کد QR.

بر روی جعبه آن را به عنوان یک “AR تکنولوژی” کد. من در تاریخ به عنوان “واقعیت افزوده”. که کمی گمراه کننده است اما شاید چیزی که این شرکت که Oishi با استفاده از اشاره به QR به عنوان. ضمنا QR کوتاه برای “پاسخ سریع”.

من در مورد شناخته شده کدهای QR اما هرگز واقعا به آنها نگاه دیگر پس از شناسایی آنها را بر روی محصولات مختلف است. من تا به حال هنوز به رفتن تا آنجا که به واقع یک عکس از کد و ببینید چه اطلاعاتی در آن وجود دارد. آن را فقط بیش از حد محبوب در ایالات متحده و در عین حال و محصولات است که تا به حال کدهای من علاقه مند است. اما من تا به حال مقدار زیادی از زمان آزاد, بنابراین من تصمیم به آن را چک کنید.

با توجه به ویکیپدیا کدهای QR هستند بسیار محبوب در ژاپن است. کدهای QR اختراع شد در ژاپن در سال 1994 که در آن آنها در حال حاضر محبوب ترین نوع دو بعدی و سه بعدی کدهای. آن را نیز حس می کند که من چای سبز جعبه آب تا به حال یک QR برچسب بر روی آن…Oishi یک شرکت ژاپنی.

کدهای QR اغلب استفاده می شود در تبلیغات و بسته بندی محصول به طوری که کاربران می توانید ضربه محکم و ناگهانی یک عکس با تلفن همراه خود و یا وب کم و سپس با استفاده از اینترنت به تحقیق اطلاعات مربوط به محصول تبلیغات/تخفیف و هر تعداد از دیگر چیزهایی است که مصرف کنندگان را بسیار دوست دارم. من تصمیم گرفتم سعی کنید این را برای خودم پس من دانلود “QR Reader” برای آی فون من.

من جامعی یک عکس با دوربین آیفون و لود QR Reader. این برنامه به شما اجازه یا گرفتن یک عکس به طور مستقیم از برنامه و یا انتخاب یک عکس ذخیره شده. من انتخاب عکس از QR برچسب. پس از چند ثانیه نرم افزار, تف کردن کد زیر: 8JZEPC

چه 8JZEPC چیست ؟ من گیج شده بود بنابراین من ذخیره اطلاعات و تصمیم به بررسی بیشتر زمانی که من تا به حال دسترسی به اینترنت با سرعت بالا.

زمانی که من به خانه من رفت به علیرضا کد بخش از Oishi سایت. در اینجا چیزی است که این سایت می گوید:

“Oishi سبز چای از شما دعوت به یک تجربه جدید در بازی. اولین ترکیب بهترین تکنولوژی در سال 2010 تکنولوژی AR و رستوران بازی های آنلاین با هم. اولین بار شما را صاحب یک رستوران. از طراحی داخلی مدیریت فروشگاه با سرد منو پخته شده از سراسر جهان است. با استفاده از تکنولوژی AR به عنوان بخشی از بازی است. کد جعبه کنار Oishi چای سبز UHT انتقال از طریق دوربین های وب, وب سایت, Oishi چای سبز است. شمال تخیلی سرگرم کننده ایجاد یک بازی کامل رستوران از نوآورانه ترین خط AR.”

ترجمه ترجمه این. از آنچه که من در جمع آوری این کد من دریافت بخشی از یک بازی است. در اینجا رسمی لینک QR بازی. شما با استفاده از این کد در این بازی آنلاین/مسابقه برای پیشرفت بیشتر و در نهایت برنده شدن جوایز. خیلی باحال است.

بنابراین معلوم می شود که آی فون خواندن QR به درستی از آن بود که فقط به جای انتظار یک وب سایت به عنوان خوانده شده اطلاعات بیشتر در مورد Oishi چای سبز, این یک کد استفاده می شود به عنوان بخشی از یک بازی آنلاین. به شکل! به هر حال من هم خوب است بررسی تکنولوژی و من به شدت توصیه Oishi چای سبز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *