کشف محموله ۱۸ میلیاردی کالای قاچاق در آب‌های شمالی خلیج فارس

کشف محموله ۱۸ میلیاردی کالای قاچاق در آب‌های شمالی خلیج فارس

[ad_1]

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری میزان، سردار لطفعلی پاکباز گفت: دریابانان پایگاه دریابانی ماهشهر با اشراف اطلاعاتی از اقدام قاچاقچیان مبنی بر حمل کالای قاچاق به وسیله سه فروند شناور و احتمال تخلیه غیرمجاز آن، بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و در اقدامی به موقع موفق به توقیف شناور‌ها شدند.

 

وی افزود: پس از بازدید مأموران از شناور‌های توقیفی، ۱۵ دستگاه یخچال ساید، ۴۰ دستگاه ماشین لباسشویی، ۱۵ دستگاه کولر دو تیکه و ۲۰ دستگاه پلوپز برقی که با هدف عرضه در بازار کشورمان از کشور‌های حوزه خلیج همیشه فارس بارگیری شده و فاقد هرگونه مجوز قانونی بودند را کشف کردند.
سردار پاکباز با اشاره به دستگیری ۱۸ قاچاقچی در این عملیات، تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی محموله کشف شده را ۱۸ میلیارد ریال برآورد کردند که متهمان پس از تکمیل پرونده مقدماتی به همراه کالای مکشوفه تحویل مراجع قانونی شدند.
مقام ارشد مرزبانی خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: دریابان خوزستان با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی در آب‌های مرزیی استان هرگونه تحرکات غیر قانونی را زیر نظر گرفته و با قانون شکنان و مخلان اقتصاد داخلی برخورد جدی و قانونی خواهند کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *