که نیاز به تکنولوژی ابر در سال 2018

[ad_1]

ابر تکنولوژی تکامل یافته از مراحل اولیه آن از ذخیره سازی داده ها به سرعت بالای محاسبات در عمق تجزیه و تحلیل و طراحی و ایجاد زمان واقعی گزارش اطلاعات-گرافیک نسل و راهکارهای ERP. جهانی SME کلید منطقه است که در آن ارائه دهندگان خدمات می خواهم به تمرکز در سال 2018 است. هسته اصلی کسب و کار برای شرکت های کوچک و متوسط است و بدیهی است که طراحی و توسعه از ابر مبتنی بر برنامه های کاربردی تلفن همراه خود را در منطقه ای زبان. یکی از نمونه های چنین است مبتنی بر ابر نرم افزار برای رستوران های محلی. دیگران برای آژانس های مسافرتی و مراکز خرید و انبار بوتیک ،

کلید سرویس های ابری برای SME

· فضای ذخیره سازی: اجاره ذخیره سازی داده ها به سرعت با افزایش امنیت مزایای کلیدی برای SME. آنها می توانید سفارشی سازی حجم و پرداخت اجاره. این ویژگی است که اعلام می شود مقرون به صرفه نسبت به نصب و راه اندازی سرور اختصاصی در محل کسب و کار.

· کسب و کار نرمافزار: نرم افزار به عنوان یک سرویس ارائه می تواند سفارشی و عمومی نرم افزار برای کسب و کار جوامع است. یکی از نمونه های چنین است ابر نرم افزار برای نانوایی. آنها ارائه الکترونیکی گسترده برای مدیریت سفارشات و موجودی و تحویل و مراقبت از مشتری, و تمام وظایف مربوط. مزایای کلیدی هستند اطلاعات در زمان واقعی بهینه سازی موجودی کاهش ضایعات و افزایش بهره وری. آن را ممکن است برای کسب و کار جوامع به به اشتراک گذاری عمومی نرم افزار با امنیت افزایش یافته است. هزینه برای اجاره است اظهار داشت: صرفه جویی در هزینه در محدوده زمانی معین.

· اتصال پلت فرم: ابر می تواند به عنوان یک متمرکز اتصال پلت فرم برای S. M. E اعضای تیم است. آنها می توانند با شرکت در جلسات آنلاین ویدیو کنفرانس و تبادل اطلاعات در زمان واقعی است. اتصال بین مدیریت و ادارات مانند بازاریابی, فروش, خدمات, مشتری, مراقبت و نگهداری می تواند به افزایش بهره وری. پرسنل خدمات می توانید به طور مستقیم اتصال با مشتریان به درک نیازهای خود و مسائل. مدیریت می توانید انتقادات و پیشنهادات و نظرات از مشتریان است. ارزیابی و بهبود خدمات می شود یک روش ساده و کارآمد وظیفه. اتصال با سرعت و دقت همان باقی خواهد ماند بدون در نظر گرفتن فواصل جغرافیایی بین اعضای تیم است. تصمیم گیری سیاست تدوین و اجرای تبدیل ساده برای کل سازمان است.

· زیرساخت های مجازی:: پلت فرم به عنوان یک سرویس ارائه می کنند high-end امکانات زیربنایی مانند پردازنده و حافظه سرویس دهنده های ایمیل, نرم افزار سرور و غیره. S. M. E با داشتن شاخه های متعدد می توانید با اتصال متمرکز ابر سرور و به اشتراک گذاری داده ها امن. مدیریت می تواند سرمایه گذاری خالص صرفه جویی در هزینه در رشد و توسعه برای پروژه های آینده است. آنها نیازی به تکیه بر گران مجوز نرم افزار و سیستم عامل به عنوان ابر فراهم می کند مقرون به صرفه تناوب با سیستم های منبع باز.

کلید ابر مزایای برای SME

· هزینه راه حل های موثر

· چند زبان نرم افزار

· پلت فرم استقلال

· افزایش بهره وری

· کاهش نیروی کار

· افزایش دسترسی به بازار

· روش های بهتر برای نام تجاری و کسب و کار, مبارزات

· جهانی و محلی رسیدن به مشتریان

· شفافیت در معاملات

· افزایش اعتماد مشتری

· دید رشد در سراسر رسانه های اجتماعی

· دسترسی به زیرساخت های پیشرفته

· مقیاس پذیری از برنامه های کاربردی, سیستم عامل, سخت افزار و نرم افزار منابع

· سفارشی و شخصی راه حل برای تمام S. M. E بخش

اثر خالص از ابر تکنولوژی های کاربردی در رشد و بهره وری از S. M. E شناخته می شوند هنگامی که این شرکت شروع به تطبیق آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *