یک آبخوری راهنمای بارها و بارها از زاگرب

[ad_1]

اگر شما می خواهم برای نوشیدن شما هرگز تشنه رفتن در زاگرب. وجود دارد بیشتر به ظاهر میله از مردم است. اکثر میله ها در انجام عملیات های کوچک معمولا در مناطق مسکونی با مشتریان به طور منظم خود را. در مرکز شهر اما زاگرب را کافه فرهنگ می شود بسیار آشکار است.

در قلب خیلی از زاگرب, درست کردن میدان اصلی (Jelacic trg) شما باید بسیاری از کافه ها و کافه را به از را انتخاب کنید; Tkalciceva خیابان اصلی “بازار گوشت” و صبح شنبه به بهترین اینجا صرف در یکی از بسیاری از کافه مردم ، Bogoviceva نیز در آن سهم عادلانه از کافه و در صبح روز شنبه آن است که تقریبا غیر ممکن است برای به دست آوردن یک صندلی. چماقی نیز بخش مهمی از کرواتی فرهنگ و کرواسی آن را انجام دهد بسیار خوب است. دریاچه Jarun واقع شده است از غرب به شهرستان و واقعا قلب زاگرب باشگاه ، محل بسیار شلوغ در تعطیلات آخر هفته با مردم نوار امید و مهمانی تا سحر است. اکثر باشگاه ها پر از جوان گرفتم اما وجود دارد یک زن و شوهر از مکان های که برای تهیه این چاشنی بیشتر clubber (مثل خودم ahem…)

جدا از کافه ها و باشگاه زاگرب چیزهای زیادی برای ارائه به گردشگران است. از بسیاری از موزه ها و سالن های تئاتر و رستوران و هوا بازار به معماری خیره کننده.اصلی کشیدن از میدان اصلی به ایستگاه قطار (zrinjevac پارک است و در تابستان و معماری واقعا تحت تاثیر قرار دادن به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید چشم خود را به زیبا خانم های محلی به اندازه کافی بلند به اطلاع….

منطقه جنوب شهر (نووی زاگرب معنی جدید زاگرب) نیست به عنوان جذاب به عنوان مرکز. آن ساخته شده بود در طول سوسیالیستی عصر و ساخته شده است تا از کمونیست بلوک سبک. وجود دارد, اما زیبا به سبک انگلیسی پارک با دریاچه (Bundek) و امکانات ورزشی و زاگرب عادلانه (Velesajam) به علاوه برخی از میله های زندان که به خوبی به ارزش گرفتن یک سفر در طول رودخانه ساوا ، رودخانه کالبدشکافی شمال از جنوب شهر و بر روی رودخانه خود را وجود دارد قایق شده اند که تبدیل به میله های زندان. آنها را زندگی می کنند, موسیقی, کمدی شب و اواخر نوشیدن.

سفر در اطراف شهرستان است آسان و ارزان و قابل اعتماد تراموا و اتوبوس شبکه در آن طول می کشد حدود 25 دقیقه از میدان اصلی به جدید زاگرب. زاگرب تقریبا به عنوان بسیاری از رستوران ها و کافه ها. قیمت بسیار مناسب در بسیاری از رستوران ها در مقایسه با زمانی که به لندن می گویند بنابراین کرواسی خوردن به طور منظم. انتخاب نیست به عنوان متنوع به عنوان لندن ، برای مثال تنها یک رستوران هندی در کل از زاگرب.

کرواتی شراب بسیار خوب هستند اگر چه کمی بیش از قیمت با توجه به مقدار کم تولید می شود. آنها نمونه برداری اما همیشه پیشخدمت/barmen برای بهترین آنهایی که به عنوان برخی از بسیار متوسط و گران شراب در بازار است.

همه در همه, زاگرب یک محل عالی برای بازدید; آن مردم شب زنده داری, معماری, فرهنگ و آشپزی شما را ترک خواهد کرد اشتیاق به دیدار بار دوم!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *