7 عناصر طراحی داخلی

[ad_1]

طراحی داخلی هنر افزایش فضای داخلی نیز از جمله بیرونی برای رسیدن به astatically شفاعت محیط برای کاربر. و همچنین می توان گفت این است که روند شکل گیری تجربه و فضای داخلی و دستکاری در فضایی حجم و همچنین سطح درمان برای بهبود انسان قابلیت. یک طراح داخلی قصد دارد تحقیقات مختصات و مدیریت پروژه ها.

وجود دارد 7 عناصر طراحی داخلی:

1. فضا

فضا یکی از مهم ترین بخش های طراحی داخلی. فضا به عنوان یک پایه و اساس که در کل طراحی داخلی طرح ساخته شده است. از این رو ضروری است که طراح به خوبی آگاه از فضای در دسترس ابعاد آن و آب و برق.

2. خط

خطوط گسترده طبقه بندی به سه نوع افقی و عمودی و پویا است. در حالی که خطوط افقی زینت سازه را دوست دارد و میز و صندلی و تخت خطوط عمودی ممکن است بر روی پنجره ها و درگاه در حالی که خطوط افقی اضافه کردن امن و مطمئن احساس به فضا خطوط عمودی هیجان بخرج دادن رایگان و گسترده طبیعت است. پویا و یا زاویه خطوط که عمل گرا هستند اضافه کردن درام و ممکن است دیده شود در سازه مانند پله ها.

3. اشکال

اشکال معنی اشکال در کل یک طرح کلی از هر شیء سه بعدی در فضا است. اشکال ممکن است ایجاد شده توسط ترکیب دو یا بیشتر اشکال و ممکن است برجسته با کمک عناصر مختلف مانند بافت و الگوها و رنگ.

4. نور

نور یکی از بارز ترین عناصر طراحی داخلی. یا طبیعی و یا مصنوعی بدون نور عناصر دیگر یعنی رنگ و بافت و الگوی هیچ اهمیت در همه. مجموعه نور در خلق و خوی و محیط به یک فضای زندگی و برجسته هر عنصر دیگر از جمله فضای خط و اشکال.

5. رنگ

رنگ نمی نیاز به هر گونه خاص مقدمه. رنگ ایجاد زیبایی وابستگی بین اشیاء و تنظیم خلق و خوی. رنگ باید انتخاب بر اساس روانشناسی و طرز فکر نشین. به عنوان مثال قرمز یک انتخاب عالی برای منطقه ناهار خوری به عنوان آن را تشویق می کند اشتها و سبز برای اتاق خواب آن را به عنوان رنگ آرامش و سلامت است. هر رنگ دارای سه ویژگی متمایز یعنی رنگ و مقدار و شدت, و یک طراح داخلی باید به خوبی آگاه از این ویژگی برای انجام های مختلف جایگشت و ترکیب. رنگ ها به طور گسترده به دو دسته طبقه بندی: رنگ های اولیه و ثانویه.

6. بافت

بافت معاملات عمدتا با سطوح و نحوه تعیین یک سطح معمولی به نظر می رسد و احساس می کند. بافت می افزاید: عمق و علاقه به اتاق و تعریف احساس/ظاهر و قوام یک سطح. بافت است که به طور گسترده به دو نوع طبقه بندی – بافت بصری که در آن بافت است که تنها قابل مشاهده و بافت واقعی که در آن بافت است که هر دو دیده می شود و احساس می شود. هر چیزی که با پارچه و مانند جلد بالش تخت گسترش می یابد و یا هر چیزی برای انجام با را پوشش می دهد مانند پرده و دیوار رنگ و یا تصاویر پس زمینه بافت.

7. الگوی

الگوهای اضافه کردن علاقه و زندگی به طراحی داخلی و کار همراه با رنگ. الگوهای داستان خود را و اضافه کردن عناصر تداوم و انتقال آرام قدرت در یک اتاق. الگوهای می تواند هر شکل و عمدتا شامل جذاب و طرح های تکراری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *