Balinesse غذا های سنتی

[ad_1]

بالی دارای انواع بسیاری از مواد غذایی سنتی که در حال سلیقه تند به آنها قابل ملاحظه ای متفاوت است. بالیایی هنوز هم نگه داشتن خود را از غذاهای سنتی به ویژه در بالی معبد مراسم بالی تولد otonan, بالی عروسی و یا زمانی که میزبانی مهمان ویژه. من لیست برخی از محبوب بالی غذا های سنتی.

1. بابی Guling (خوک)

شیرخوار pis اگر بسیار معروف در بالی تقریبا هر بالیایی مورد علاقه. شیرخوار pis است تمام بدن بو داده با انواع ادویه جات ترشی جات. معمولا آماده برای معبد مراسم Galungan روز یا بالی مراسم است. اما بالیایی اغلب نگه داشتن خوک پشت خانه, تغذیه, در, یادداشت غذایی برای که مهم است زمانی که آنها را کشته و خورده است. اگر شما فکر می کنم خوک در بالی است که به طور انحصاری بالی غذا های سنتی است که تنها می توان در بالی شما کاملا اشتباه است چرا که من در بر داشت یک لیست که بالی خوک است که در حال حاضر بین المللی مواد غذایی (آقا اکتبر 2007 چاپ صفحه 72) و یکی از مورد علاقه من خوک warung در یوبود به نام Bu اکا لیست بر روی آن.

2. Ayam Betutu

Ayam betutu است, مرغ با بالی مخلوط ادویه, ادویه جات ترشی جات تشکیل شده از نارگیل و روغن و زردچوبه و زنجبیل و جوز, پیاز, سیر, کاساوا یا سلام برگ های فلفل. تمام ادویه جات ترشی جات مخلوط قرار داده و با مرغ. Ayam betutu است همچنین خدمت در بالی مراسم مانند otonan, odalan یا مراسم عروسی. Ayam betutu خدمت با مخلفات برای مثال ترد سرخ شده در روغن بادام زمینی و plecing kankung ( آب اسفناج با سس چیلی). اولین Ayam betutu است بسیار محبوب در Gilimanuk ( بسیاری از رستوران خدمت ayam betutu ) اما در حال حاضر در Ayam betutu می تواند در همه جا.

3. Jukut Ares

ساخته شده است درخت موز مخلوط با دنده خوک و گوشت معمولا به رنگ زرد تیره است. معمولا jukut آرس مخلفات از خوک این نوع کاسه کوچک سوپ. طعم تند و Ares قطع شده است تا قطعات بسیار کوچک و مخلوط با انواع ادویه جات ترشی جات.

4. Jukut Urab

Jukut عربی مخلوط سبزیجات از جوانه حبوبات, نارگیل, طولانی, لوبیا و گوشت در همه. مدتی بالی اضافه کردن شکر قهوه ای به برخی از طعم شیرین و آنها همیشه مقداری فلفل قرمز را کمی تند است.

5. Pepes

Pepes است غذاهای دریایی (این می تواند ماهی یا میگو را برای عنصر اصلی) پیچیده شده با نارگیل و برگ کبابی در چند دقیقه. Pepes معمولا در Klungkung منطقه آنها معروف هستند با خاص خود را بالی سنتی آشپزی غذاهای دریایی. نام منطقه ای که فروش انواع بالی سنتی غذاهای دریایی مانند Pepes, سیر لیلیت ( ماهی satay مخلوط با نارگیل ), ماهی, سوپ, است که به نام Pesinggahan واقع در نزدیکی گوا Lawah شی گردشگری در Klungkung بردارند.

6. توما

توما تقریبا مشابه با Pepes اما راه به طبخ متفاوت است اگر Pepes کبابی برای چند دقیقه Tum است بخار برای چند دقیقه. توما معمولا ترکیبی از خرد شده گوشت خوک و یا گوشت مرغ و ادویه جات ترشی جات و جوان, جک میوه. اما در حال حاضر در Tum می تواند انواع مختلفی مانند برای گیاهخواری وجود دارد Tum ساخته شده توسط قارچ یا سبزیجات تنها. توما می توان آسان در هر بازار سنتی یا سنتی بالیایی warung.

7. Urutan (بالی سوسیس)

Urutan یا بالی سوسیس معمولا در خوک warung. آن ساخته شده از روده خوک پر شده با گوشت خوک گوشت و ادویه جات ترشی جات. Urutan سرخ شده تا زمانی که قهوه ای و زرد. سطح Urutan است نه صاف به عنوان غربی سوسیس آنجا که آن را حاوی تکه های گوشت و چربی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *