Christo پیچیده قلب من

[ad_1]

بخش مورد علاقه من از Christo میراث است که به توسعه سبک خود را امضا. او پیچیده یک قطعه از هنر خود برای حمل و نقل و خلاقانه را که صفحه نمایش مردم آویزان قطعه کاملا پیچیده. از آن آغاز شد که ‘بسته بندی فاز” که هنوز هم ماندگار.

Christo and Jeanne-Claude شدند مشترک اواز یا موسیقی دو هنرمند شناخته شده برای خود را به یاد ماندنی محیط زیست تاسیسات. او سرانجام در سال 2009 اما او همچنان ایجاد خود را از نیویورک استودیو.

من Christo و روحیه خود را, در سن دیگو یک بار. آن قدرت در منبع آن است. آنها آنقدر زنده است. آنها با قرار دادن چیزهای بزرگ: ساختمان. پل ها. رویاهای. چه آغاز شده به عنوان یک حمل و نقل خطا شد و یک کانال برای شور و شوق خود را.

پیش از آن در زندگی, من ازدواج کرده بود و یک اجتماعی سردستهزنان خواننده اپرا برای حدود پنج دقیقه در سن دیگو. استادانه درست شده دعوت آغاز شد که پس از ورود به عروسی ما بودند هر یک یادگاری قطعه. در خود من Camelot عصر شوهر من رون و من با حضور چند گالاس و امور.

یکی uber-ظریف دعوت استقبال ما را به نام تجاری جدید Palladian مرکز شهر; لباس به نام برای سیاه و سفید کراوات artsy. شوهر من پدربزرگ جان Alessio همراهی من به عنوان Ron تا به حال به کار در رستوران خانوادگی. آقای یک بار آقای سان دیگو’ و طولانی شهرت. عجیب, ما هر دو تن لباس سیاه و سفید با دم که شب می باشد.

یکی از Meridien سالن مو هنرمندان به نام Sabastian دوخته سیاه چرخش فر به بزرگ, بور انبوه مو (که من به ارمغان آورد از تگزاس). آن بود که سبک مو است که باعث Christo را به من را متوقف کند و از آنها بخواهید برای دیدن آن از نزدیک. من در نظر او قرمز آتشین و او گفت: Christo مخلوط رنگ فقط برای او.

به عنوان من زانو زد و به او نشان می دهد ایجاد بر سر ما عکس گرفته شد. که عکس به نظر می رسد در روزنامه های محلی. ما از طریق پست یک کپی خود را به استودیو در نیویورک و پاسخ آنها با یک امضا کارت پستال که من قاب و گرامی.

این کار با الهام از Christo and Jean-Claude باور نکردنی انرژی ترکیبی نادر است. هنر خود میپیچد جهان در ایده های بزرگ-به اشتراک گذاشته گسترش چشم انداز. آن را پر از طراوت و چالاکی و تولید الهام بخش برای توده ها-علاوه بر خوش آمدید به جریان هنر جهان است.

زمانی که من دیدن Christo سربازی بدون شریک زندگی خود را و هنرمندان مانند Yayoi Kusama که هدایت او را دید هنری در حدود 90 سال از اتاق او در روح و روان ward من روح خود را مبارزه به نشان می دهد تا در رادار بشریت است. آن را زیبا دید. هر دو نیاز دارید نگران نباشید. سند چشم انداز خود را تبدیل به بخشی از زمان را به چشم انداز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *