Chrome آتش نشانی – که در آن زیبایی شناسی و عملکرد در آتش Determent دیدار به عنوان یکی

[ad_1]

در این زمان و سن که در آن ارزش زیبایی تبدیل شده است فقط به عنوان مهم به عنوان قابلیت های فلزی مواد و مینیمالیستی مفاهیم معماری برخی از چیزهایی است که شروع به تسلط بر زندگی ما و مجموعه استاندارد برای زیبایی. در نور با تمام مفاهیم نوسازی و همه بسیاری از بصری دقیق خانه و صاحبان کسب و کار باید به حال بی میلی با ایده داشتن مسائل و تجهیزات حفاظتی در اطراف خود ایجاد اگر آن را تنها از بین بردن “ذن” از طراحی داخلی و بصری تجدید نظر که آنها تعیین کرده اند ، در پاسخ به این روند حتی کپسول آتش نشانی خود را در بر داشت راه خود را به بخشی از زندگی روزمره ما با سبک و کروم آتش نشانی یک مثال کامل از چنین یک شی است که با بهره گیری از هر دو زیبایی شناسی و قابلیت ترکیب با روند مدرنیته.

آتش نشانی بسیار مهم احتیاطی ابزار است که می تواند به حفاظت از ایمنی از خانه و یا کسب و کار ایجاد و حفظ آن از افزایش خطرات ابتلا به آتش. به معنای واقعی کلمه کل عمارت آینده نهفته در درون روده ها از این فلز قرمز قوطی نیست که حتی به عنوان زیبا به عنوان یک زنگ زده می توانید از ماهی ساردین. بدون شک در نگاه اول این قطعه از قلع می تواند آن را نگه می دارد هیچ درخواست تجدید نظر و در دید دوم آن را هنوز هم نمی کند. حتی در سوم مهم نیست که چگونه بسیاری از زمان شما را در آن نگاه کنید. با وجود قابلیت های آن را به دور از وحشت از burnouts این تأثیرات خانه و یا صاحبان کسب و کار به آن را خارج از دید, در نتیجه به خطر انداختن ایمنی برای بیش از همه زیبایی از فضا. اما با توسعه کروم آتش نشانی, کپسول آتش نشانی تولید کنندگان را در بر داشت یک راه حل برای این.

این نخبگان نوع کپسول آتش نشانی است چیزی متفاوت از معمول خود را بسیار بزرگه استوانه تفنگ آب. آن را دارای قابلیت های مشابه به مبارزه با آتش است و فقط به عنوان محکم; تفاوت اصلی این است که به نظر نمی رسد مانند یک غول قرمز چشم درد. بدن آن از آلومینیوم ساخته شده است و یا آلومینیوم و فولاد ضد زنگ مواد و آن را تداعی هاله ای از کلاس و ظرافت در هر کجا از آن نمایش داده می شود. نتیجه آن است که محکوم به طرد ابدی اما صاحبان آنها را می خواهید نمایش داده شده فقط در مورد هر نقطه. خود درخواست تجدید نظر مدرن اجازه می دهد تا آنها را جا به هر کجا که بروند.

در مکان هایی مانند انگلستان این آتش بازدارنده هستند به خصوص مورد نیاز توسط قانون برای موسسات و محل کار. نکته شگفت انگیز در مورد کروم آتش نشانی است که حتی طبقه بالا رستوران ها و موسسات که بسیار خاص با زیبایی خود را تجدید نظر خود را به مشتریان و بازدید کنندگان را بدون مشکل داشتن ایمنی آتش احتیاطی ابزار در اطراف به همان اندازه مکمل خاص خود را در طراحی داخلی. با ظریف پایان, آنها می توانند تعادل فقط در مورد هر هنری مفهوم است که یک اتاق تلاش می کند برای بیان.

هنگامی که از مد افتاده کپسول آتش نشانی طرح های دیگر عطر و طعم را به خانه ها و هتل ها و موسسات بلکه جلب انزجار و بیزاری مدرن کروم-conceptualized نسخه قادر به آوردن ایمنی و زیبایی شناسی هم ترک هیچ چیز به خطر بیافتد در این فرآیند است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *