KitchenAid میکسر – باحسن نیت طراحی آشپزخانه کلاسیک

[ad_1]

در ادامه نگاه خود را در آیکون های اندی اتکینز نظر چنگال مواردی است که ترکیب رسمیت شناختن فوری طول عمر و طراحی فوق العاده. این زمان در اطراف ما در حال رفتن به در نظر گرفتن یک اصل اصلی است که مقدار کپی شده اما هرگز bettered.

در سفر اخیر به آمریکا, South-West, من یادآوری عملی و فرهنگی صفات KitchenAid میکسر. نشستن در یک رستوران که غیر منتظره ای با تمرکز بر تولید محلی و مناسب پخت و پز, من متوجه شده است که مرکز آن باز آشپزخانه اشغال شده بود توسط دو داخلی KitchenAid میکسر.

چرا دو میکسر است ؟ خوب یکی بود در ثابت سنگین چرخش مخلوط کردن کوکی خمیر برای نمونه های خیره کننده از نوع حدود 20 سانتی متر در قطر (هر کسی برای زنجبیل و ملاس?). دوم میکسر مورد استفاده قرار گرفت منحصرا برای انواع جنوب غربی برگر دستور العمل های آلی با استفاده از گوشت گاو از مرتع پرورش احشام در کنار درب.

آنچه را من نقطه ؟ به سادگی که KitchenAid میکسر تقریبا در همه جا در ما خانه ها و رستوران های کوچک – آن را یک ‘پیش فرض’ آشپزخانه یابو.

در مقابل زمانی که مشتریان انگلستان برای اولین بار بحث KitchenAid میکسر یک عدد تعجب آور است که فرض کنیم که با وجود آن یکپارچهسازی با سیستمعامل, اعتبار, میکسر نسبتا اخیر مقدمه ای که یک گام از محترم کنوود بود که سنگ بنای مادر ما (یا مادر بزرگ) آشپزخانه. برای بسیاری از آن aspirational محصول (آنها ارزان نیست) که تعریف شده به عنوان مقدار آن به نظر می رسد که قابلیت های آن است.

در حقیقت این یک بیت از یک عتیقه و ریشه های این دستگاه می توان به سال 1910 است. که چند دهه قبل از میکسر کنوود بود چشمک زن در آن مخترعین چشم!

اولین مدل H-5 راه اندازی شده بود توسط هوبارت شرکت در سال 1919 (هنوز هم یک تولید کننده عمده لوازم آشپزخانه حرفه ای) پس از آن مخترع هربرت جانسون در حال تماشا نانوا مخلوط کردن خمیر با دست. اگر چه موفق, دستگاه آنقدر سنگین است که آن را تا به حال به فروش می رسد درب-به-درب به عنوان خرده فروشان عمده ایالات متحده نمی خواهد آن صفحه نمایش.

اوایل این دستگاه همچنین معرفی مفهوم و لوازم جانبی فایل پیوست چیزی به ما داده شده این روزها. شگفت آور, بسیاری از این اوایل پیوست هنوز هم متناسب با نسخه های مدرن.

KitchenAid عمده دستیابی به موفقیت در آمد و در سال 1938 هنگامی که احترام محصول طراح Egmont Arens (کک بطری شهرت) دوباره طراحی ثانیه-5 و تولید یک ماشین است که تقریبا یکسان به زمان صنعتگر مدل. این آورده در طراحی و نسبی و اندازه قابل قبول به میکسر.

این مستقیم درایو ماشین بود که به ارائه الهام بخش برای کمربند رانده کنوود بود که به تسلط بر بازار بریتانیا برای سال. در واقع, آن را در زمان فیلیپ را خرید-از KitchenAid نام تجاری را به این ما, آشپزخانه, آیکون, اروپا در تعداد قابل توجهی (و ظاهر آن در متعدد اشپزی برنامه). این حساب برای مردم باور است که آن را یک جدید ‘یکپارچهسازی با سیستمعامل’ ماشین.

امروز ایستاده KitchenAid میکسر کمی تغییر کرده است, اگر چه در حال حاضر در دسترس در مجموعهای از رنگها و با طیف گسترده ای از بسیار قادر به لوازم جانبی از دانه میلز برای سوسیس stuffers! غیر منتظره برای یک آمریکایی ‘محصول’ این روزها نیز هنوز در میشیگان طول می کشد و تقریبا یک روز به جمع آوری.

بدیهی است که به عنوان یک کاربر, من یک محبت عمیق برای این قوی و توانمند قطعه از چرخ دنده ها. اما هنگامی که شما آنها را در استفاده روزانه در یک رستوران آمریکایی است که کاملا به معنای واقعی کلمه بیش از یک صد مایل از هر کجا که امکان پذیر فروش تعویض دستگاه یا بخش شما در حال یادآور شد که چرا KitchenAid هنوز هم مجموعه استاندارد پس از نزدیک به یک قرن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *